Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Suçlu benim

G.SARAY, 100. yılında büyük başarılar hedeflerken bayan takımının küme düşmesi camiayı şok etti. Takımın içler acısı taraftarlara gözyaşı döktürdü. Şube sorumlusu Derya Taşdelenler, 100 yılın ayıbı olarak değerlendirilen bayan takımının düşme olayının şuçunu tek başına üstlendi.

Adnan POYRAZ
SON GÜNCELLEME
Derya Taşdelenler şöyle konuştu:

‘Bu olay büyük bir ayıp. O ayıpta bana ait. Çünkü takımın şube sorumlusu benim. Biz sezon başında bu takımın ligde kalacağını düşündüğümüz için büyük bir yatırım yapmadık. Bu yüzden de hata benim. Artık yapacak bir şey yok. Takımımızın düşmesinde tek suçlu benim.’

Ayaklarım titredi

BURHANİYE Bld. maçının son saniyelerinde kaçırdığı 2 serbest atışla BOTAŞ’ın 1 sayı farkla 79-78 yenilmesine neden olan ve G.Saray’ı belki de düşüren isim olarak anılacak Tülay Hızal, ‘Atışı kullanırken salon üstüme yıkılacak gibiydi. Tabi ki bu sırada ben sadece atışları sayıya çevirmeyi düşünüyordum. Ancak, tribünlerin ıslıkları kulaklarımda çınlarken atışlarımda ise topun çemberden dönüşü bana hayal kırıklığı yaşattı. Netice de ben her 2 atışı da sayıya çeviremedim ve salondan mağlup ayrıldık’ dedi.

İlişkili Haberler