« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Suçlu benim

Luis Aragones, Kayserispor yenilgisinde suçlu ve hatanın kendisinde olduğunu açıkladı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Kayserispor’un kendilerinden her alanda daha iyi olduğunu belirten teknik patron, "Teknik direktörlük yaşamımda zor dönemlerim olmuştur. Bugün böyle bir sonuç beklemiyordum. Bu yüzden hayal kırıklığı içindeyim" dedi. Transfer konusunun kendi dışında geliştiğini ve yönetimle bu konuyu konuşmadığını açıklayan İspanyol çalıştırıcı istifa konusunda şu yorumu yaptı:

"Burada 4-1 kaybetmek bizim için kötü bir sonuç. Ben buraya istifa etmek ve işler kötü giderken bırakıp gitmek için gelmedim. Bu konuyu hiç düşünmedim. Eğer böyle bir talep gelirse düşünürüm. Tekrar söylüyorum ben görevi bırakmak için gelmedim. Çalışmaya geldim. Herhangi bir yerde petrol çıkartacak halimiz yok." Aragones, taraftarların tepkisi üzerine şu yorumu yaptı: "Tabii ki de seyirci adına üzülüyorum ve onlardan çok özür diliyorum. Böyle kötü gidişler olursa, tepkiler de olur. Bu tür sonuçlarda tek hatalı ve suçlu benim. Kendilerinden tekrar özür diliyoruz. Onlara daha iyi futbol izlettirmek isterdik."

Taraftarın, ’I Love You Zico’ tepkisine ise Aragones, "Zico adına mutlu olduğumu söyleyebilirim. Belki de işler iyi gidince seni seviyoruz Aragones diyeceklerdir. Deniz Barış’ın Dinamo Kiev maçı listesine isminin yazılması ise benim dışında yapılan bir hata."

Bunları da Beğenebilirsiniz