Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Suçlu aramıyoruz

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Yaşanan sıkıntılı günlerin sona ermesi için futbolcuların üzerindeki baskı ve sorumluluk azaltılacak, takım tecrit edilmeyecek ve eski defterler karıştırılmadan tek hedef kurtuluş olacak.

SORUMLULUK ALIN Altay'ın 1.Lig'de kurtulması için İzmir'de başlayan seferberliğe herkes katılırken, Başkan Nafiz zorlu, kurtuluşa giden yolda gereken maksimum performansı sağlamak için her şeyin yapılacağını belirterek, ‘‘Sorumlulukların paylaşılması konusunda hepimizin eksikleri var. Ligde kalmak için ne kadar puan gerekirse alacağız’’ dedi.

PSİKOLOJİK ENGELLER Futbolcuların sergilediği pasif futbolun altında psikolojik olumsuzlukların yattığına dikkati çeken Zorlu şöyle konuştu: ‘‘Futbolcuların rahatsız olacağı şeyleri ortaklaşa engelleyeceğiz. Moral bozukluğuna tahammülümüz yok. Takımı, tecrit edip dış dünya ile ilişkisini kesmeye gerek yok. Kamp dahil her şeyimizi açık yapacağız’’.

AKILLI OLUN Yaşanan sıkıntının aşılması için üzülmenin, suçlu arayışının yarar getirmeyeceğine değinen Zorlu konuşmasını şöyle noktaladı, ‘‘Tek isteğimiz, şu anda eski defterlerin açılmaması. Aklımızı kullanmak zorundayız. Daha çok sorumluluk üreterek, işimize konsantre olmaktan başka sorunumuz yok. Futbolcularımız kendine güvensin yeter’’.


Bunları da Beğenebilirsiniz