İZMİR HABERLERİ

Subay ve astsubaylardan yaşlılara konser

Tufan HAMARAT / İZMİR, (DHA)
31.03.2017 - 08:55Son Güncelleme :

EGE Ordusu Bölge Bando Komutanlığı'nda görevli subay ve astsubaylardan oluşan koro, "Yaşlılara Saygı Haftası" etkinlikleri kapsamında, Narlıdere Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'nde konser verdi. Marş, türkü ve popüler parçaların seslendirildiği konserde, huzurevi sakinleri zaman zaman duygusal zaman zaman da keyifli anlar yaşadı. Bazı yaşlılar, askerlere sarılıp teşekkür etti.

Tufan HAMARAT / İZMİR, (DHA)

Narlıdere Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'ni "Yaşlılara Saygı Haftası" etkinlikleri kapsamında ziyaret eden Ege Ordusu Komutanlığı'nda görevli subay, astsubay, erbaş ve erler, burada kalanlarda sohbet etti. Daha sonra, Ege Ordusu Bölge Bando Komutanlığı bünyesinde görev yapan subay ve astsubaylardan oluşan koro, konser verdi. Albay Cem İyidoğan ile Binbaşı Mustafa Aktaş şefliğindeki koro, marş, türkü ve popüler parçaları seslendirdi. Çanakkale Türküsü sırasında, huzurevi sakinleri duygusal anlar yaşadı. Performansın ardından, bazı yaşlılar askerlere sarılıp teşekkür etti. Hareketli parçalarda keyifli anların da yaşandığı konser, beğeni topladı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden Subay ve astsubaylardan yaşlılara konser hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Mart 2017 tarihinde saat 08 55’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Subay ve astsubaylardan yaşlılara konser haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı