Suat Suna evlendi

10 Haziran 2012 - 00:00Son Güncelleme : 09 Haziran 2012 - 09:35

Suat Suna, bir süredir aşk yaşadığı Burcu Balkanlı ile önceki akşam evlendi.

İlk evliliğini Melike Öcalan’la yapan Suat Suna, ikinci kez nikâh masasına oturdu. Ünlü şarkıcı, bir süredir aşk yaşadığı Burcu Balkanlı ile önceki akşam evlendi. Baltalimanı’ndaki Portaxe adlı mekânda yapılan düğüne aralarında ünlü isimlerin de bulunduğu 400 kişi katıldı. Düğüne gelenler arasında Özge Borak-Ata Demirer, İpek Acar-Kayahan, Şahan Gökbakar ve Murat Evgin de vardı. Bir ara dışarı çıkıp basın mensuplarına poz veren Suat Suna ve Burcu Balkanlı, çok mutlu olduklarını söyledi. Çift ilk danslarını Suna’nın Balkanlı için yazdığı “Senden Başka” isimli şarkıyla yaptı. İbrahim ŞAHİN

Onlar da sahneye çıktı

Düğünde Kayahan ve Şahan Gökbakar da şarkılar söyledi. Kayahan, sahneye kızı Aslı Gönül’le birlikte çıktı. Aslı Gönül, seslendirdiği İngilizce şarkıyla büyük alkış aldı. Şahan Gökbakar da yine Halil Sezai’yi ti’ye aldı ve onun “Olsun” şarkısını sözlerini “Taze boza, simit ve soğan” şeklinde değiştirerek okudu.

Ata Demirer, eşi Özge Borak’la birlikte geldiği düğünde sahneye çıkıp şarkı da söyledi.                

Etiketler:
Okuyucu Yorumları { Toplam 2 Yorum }
  • Sema Akın 8.6.2012 17:35:35
    Mutluluklar dilerim. Suat Suna çok beyfendi biri bildiğimiz kadarıyla,çoktandır ortalarda görünmüyordu. Umarım evlilik sonrası bir albüm çıkarır :)
  • derya sevgi 8.6.2012 13:56:56
    Allah mutlu huzurlu etsin egolardan arınmış huzurlu bir yuvaları olsun:)
Sayfa Başı
HaberlerAÖFAÖF sınav sonuçlarıAÖF final tarihiAÖF sınav itirazıata aöf sınav sonuçlarıAÖF sorgulama ekranıcesur yürek