AĞRI HABERLERİ

Sualtı Federasyon Başkanı Özen, Üniversitede

DHA
25.04.2017 - 11:43Son Güncelleme :
DHA

Oğuzhan HANÇER / AĞRI (DHA) - Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Rektörü Prof. Dr.  Abdulhalik Karabulut ziyaretine gelen Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu Başkanı Doç. Dr. Şahin Özen ile görüştü.
    Rektör Prof. Dr. Abdulhalik Karabulut, Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu Başkanı ve Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Şahin Özen'i kabul etti. Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Gökhan Bayraktar'ın da hazır bulunduğu kabulde  üniversitede spor ve spor tesisleri konuşuldu.  Kampüste yer alan spor tesisleriyle kısa bir zaman sonra faaliyete geçecek olan yarı olimpik kapalı yüzme havuzunda incelemelerde bulunan Federasyon Başkanı Doç. Dr. Şahin Özen'e Rektör Prof. Dr. Karabulut plaket verdi. 

FOTOĞRAFLI
 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ağrı haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ağrı ilinden Sualtı Federasyon Başkanı Özen, Üniversitede hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Nisan 2017 tarihinde saat 11 43’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Sualtı Federasyon Başkanı Özen, Üniversitede haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı