« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Su sattık adam satmadık

Fenerbahçeli Emre Belözoğlu, "Belediye sokak köpeklerini zehirlesin" göndermesiyle tepki çeken Volkan Demirel'e destek verdi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Süper Kupa maçı sonrası Fenerbahçe takım otobüsü bayram yeri gibiydi. Tüm sarı lacivertli futbolcular Galatasaray'ı yenip sezonun ilk kupasını almanın sevincini yaşarken, Fenerbahçe TV mikrofonlarına ilginç açıklamalar yaptılar...

Emre Belözoğlu: Fenerli'nin Fenerli'den başka dostu yok
Biz statta su sattık ama adam satmadık. Tamamen destekliyorum Volkan'ı. Herkes bilsin ki, Fenerbahçeli'nin Fenerbahçeli'den başka dostu yok. Oyuncusuyla yöneticiyle herkes birbirinin kıymetini bilsin. Bu sene 3 kupa var; birini kaldırdık, Allah nasip ederse diğer ikisini de kaldırırız.

Caner Erkin: Nasıl kaçırdım ben de anlamadım
Maça çok iyi başladık ve öyle de devam ettik. 90 dakikada da rahat bitirebilirdik. Galaatasaray'a neredeyse hiç pozisyon vermedik. Penaltı kaçırmayı ben de beklemiyordum. Çok iyi vuramadım. Evet saha kötüydü, çukurlar vardı ama, penaltı atamamamın sahanın kötülüğüyle alakası yok.

Selçuk Şahin: 5-0 bitebilirdi
Ezeli rakibimizden kupayı almak bizi çok mutlu etti. Çok iyi mücadele ettik. Maç daha önce bitebilirdi. 4-0, 5-0 bitebilirdi. Yanlış saymıyorsam 10. kupam oldu. Çok mutluyum o yüzden. Maçta en unutamadığım an Caner'in penaltı. Sanırım Caner yakından atmayı sevmiyor! Penaltı kolay geliyor kardeşime. Bana göre maçın adamı Bekir. Spor yazarları Muslera'yı seçti ama bence maçın adamı Bekir'di.

Emmanuel Emenike: Maçın en iyisi bendim!
Şükürler olsun kazandık. Volkan'ı tebrik ediyorum. Maçın en iyisi bendim (gülüyor). Tabii ki de Bekir'di. Tüm maçı kontrol eden taraf bizdik. Sadece gol eksikti, gol atmayı başaramadık normal sürede.

Pierre Webo: Oğlumun dedesine armağan
Bu kupayı oğlumun dedesine armağan etmek istiyorum. Çünkü önceki gün vefat etti. Maçın en iyi adamı ise bence takımdı. Bugün gerçekten takım halinde oynamayı iyi becerdik.


CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler