Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Şu hayatta neler oluyor

  Hürriyet Haber
  01.07.1999 - 00:00 | Son Güncelleme: 01.07.1999 - 00:01

  Sanal sekse satırlı önlem

  Ohio Eyaleti'nde bir kadın, kocasının, İnternet'te başka kadınlar ile sanal seks yapmasına çok sinirlendi. Kelli Michetti, eşinin bilgisayarına satırla saldırdı ve kablosunu paramparça etti. Kelli, ailede şiddet sergilemek nedeniyle tutuklandı ve 200 dolar para cezası ödedikten sonra serbest bırakıldı. Bayan Michetti, 29 yaşındaki eşi Robert'in bütün gününü bilgisayar önünde kadınlarla sanal seks yaparak geçirmesinden artık bıktığını söyledi.

  Alkollü atlıya ceza

  Güney Dakota'da, Paul Wilson adındaki adam bir bara giderek birkaç şişe bira içti. Wilson, evine de bara gittiği gibi atına binerek dönerken polis tarafından yakalandı. Wilson'u alkollü bulan polis olayı savcılığa aktardı. Paul Wilson, şimdi, ehliyetinin elinden alınması ve bir yıl hapis cezasına çarptırılma riskleriyle karşı karşıya kaldı. Eyalet yasalarına göre, alkolün etkisi altındayken ata binmekle motorlu taşıt kullanımı arasında hiçbir fark bulunmuyor.

  Tanrı çek yazmış

  Colorado'da, bir başkasına yazılmış çekleri bozdurmak için bankaya giden Richard Luetke, ‘‘Bunları nereden buldun?’’ sorusunu, ‘‘Tanrı verdi’’ şeklinde cevapladı. Luetke, kirasını ödeyebilmek için dua ederken, çeklerin bir kavanoz içinde gökten yere indiğini söyledi. Richard Luetke, hırsızlıktan hapse atıldı.  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı