« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Şu hale bak Serkan

G.Saray A2 Takımı’nın Bursaspor’u 3-1 yendiği maçta sahaya çıkan iki oyuncusunun performansını beğenmeyen Gheorghe Hagi, “ O kadar konuştuk. Sanki buraya tatile göndermişiz gibi hareket ediyorlar. Hiç çalışmıyorlar, kafalarını kullanmıyorlar” dedi.

Adem KABAYEL
SON GÜNCELLEME
GALATASARAY Teknik Direktörü Gheorghe Hagi, A takımdaki performanslarını yetersiz bulduğu iki genç oyuncusu Aydın Yılmaz ile Emre Çolak’ı A2 takımına gönderdi. Bununla da yetinmeyip iki genç oyuncuyu yakın takibe aldı. Rumen hoca, göreve geldikten sonra şans verdiği Serkan Kurtuluş’la birlikte G.Saray A2 Takımı’nın dün Bursaspor’la oynadığı karşılaşmayı izledi.

Sıkıntısı yüzüne yansıdı

Florya Metin Oktay Tesisleri’nde oynanan ve sarı kırmızılı gençlerin Cem Sultan, Emre Çolak (penaltı) ve Bilal Özhan’ın golleriyle 3-1 kazandığı karşılaşmada ilk 11’de sahaya çıkan Aydın Yılmaz ile Emre Çolak’ı dikkatlice izleyen Gheorghe Hagi, değerlendirmesini sıcağı sıcağına yaptı. A takımdan gönderdiği bu iki oyuncunun performansıyla ilgili düşüncelerini Serkan Kurtuluş’la paylaşan Rumen teknik adamın sıkıntısı yüzlerinden okunuyordu./images/100/0x0/55eabc83f018fbb8f893705a

Sanki tatile gelmişler

Serkan’a içini döküp dert yanan Rumen teknik adam, “Takımda kimse kendini vererek oynamıyor. Bir sen koşuyorsun bir de Stancu. Diğerleri hiç mücadele etmiyor. Baksana Aydın’la Emre’ye... O kadar konuştuk. Sanki buraya (A2 takımını kastediyor) tatile göndermişiz gibi hareket ediyorlar. Hiç çalışmıyorlar, kafalarını kullanmıyorlar” dedi. Hocasını dikkatle dinleyen Serkan ise bu konuda yorum yapmaktan kaçındı.

Eski yöneticiler yemekte buluştu

Galatasaray Kulübü’nde Özhan Canaydın yönetiminde görev alan bazı eski yöneticiler, dün bir araya gelip kulübün sorunlarını görüştü. Hilton Oteli’nde gerçekleştirilen değerlendirme toplantısına eski yöneticiler Cemal Özgörkey, Semih Haznedaroğlu, Cengiz Özyalçın, Ahmet Dedehayır, Refik Arkan, Vedat İrdelp ve Mehmet Bilen katıldı. Sarı kırmızılı camiadan yaklaşık 20 kişinin bulunduğu toplantıda, Özhan Canaydın’ın oğlu Murat Canaydın da yer aldı.

10 eksikle çalıştılar

BUCASPOR maçının hazırlıklarına 1 günlük iznin ardından başlayan G.Saray, Rumen hocası Hagi yönetiminde yaklaşık 1,5 saat süren bir çalışma yaptı. Sarı kırmızılı takımın dünkü antrenmanına 10 futbolcu katılmadı. Kewell, Neill, Stancu ve Gökhan Zan izinli, Arda, Pino, Sabri ve Hakan sakat oldukları için yoktu. Hagi’nin A2 takımına gönderdiği Aydın ile Emre Çolak da idmanda yer almayan isimlerdendi.

Bunları da Beğenebilirsiniz