« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Su, aşkını itiraf ediyor

Küçük sırlarda, işler gittikçe içinden çıkılmaz bir hal alıyor...

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Su sonunda Demir'e olan aşkını itiraf eder. Ama Demir'in onunla görüşmek için bir şartı vardır; Su Demir'i istiyorsa önce Çetin'den ayrılmak zorundadır.Çetin Su'yu otelde hazırlatmış olduğu odaya çıkarır.Artık romantik bir gece geçirmenin zamanı gelmiştir. Bu gece sonsuza kadar ikisini birbirlerine bağlayacaktır. Su ne diyeceğini bilemez. Çetin'le birlikte olduğu taktirde, Demir'le bir daha asla bir araya gelemeyeceğinin farkındadır.

Ayşegül Çetin'in ne yapmaya çalıştığını anlar. Çetini odadan çıkarmak için hızlıca bir plan yapar. Bu planın sonunun tüm ailesi için nasıl bir felaketle sonuçlanacağının farkında değildir.Çetin'in sebep olduğu facia, Memo'nun üzerine kalır. Çetin vicdan azabı çeker. Fakat suçu itiraf edemez. Ömer'den korkmaktadır. Bu durumun sonucunda Memo'nun yurt dışına gönderilmesine karar verilir. Bu facianın tek iyi yanı Su'yun tekrar gelmesidir.

Arzu Biricik'in tüm telkinlerine rağmen Ali'yle yeniden yakınlaşır. Ceyla Arzu'dan özür dilemeye çalışır ama Arzu ona soğuk davranır. Ali ve Ceyla'nın yakınlığından hoşlanmaz. Bu arada Ali ailesinin bunca zamandır kendinden sakladığı gerçeği öğrenir. Bu haberin şokuyla kendisini attığı gece kulübünde yine Ceyla'yı bulur.Çetin'in iyice gözden düşmesinin ardından Ömer, otel tanıtımı için Demir'i görevlendirir. Bu görev için bir de partneri vardır; Ayşegül. Su umutsuzca Demir'e ulaşmaya çalışırken Demir'in Ayşegül'le yakınlaştığını fark eder. Artık roller değişecektir. Bundan sonra Demir kaçacak, Su kovalayacaktır.     


Bunları da Beğenebilirsiniz