SİİRT HABERLERİ

Stso Başkanı Kuzu, Esnaf Ziyaretinde Bulundu

IHA
31.10.2015 - 12:56Son Güncelleme :

SİİRT TİCARET VE SANAYİ ODASI BAŞKANI GÜVEN KUZU, BERABERİNDE TİCARET VE SANAYİ ODASI BAŞKAN YARDIMCISI NEDİM KUZU İLE SİİRT'TEKİ YATIRIMCILARI ZİYARET EDEREK SORUNLARINI DİNLEDİ

IHA

Siirt Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Başkanı Güven Kuzu, beraberinde STSO Başkan Yardımcısı Nedim Kuzu ile ildeki yatırımcıları ziyaret ederek sorunları dinledi.
STSO yönetim kurulu olarak üyelerinin ayağına kadar giderek sorunları yerinde dinlediklerini belirten STSO yönetim kurulu başkanı Güven Kuzu; “Üyelerimizin sorunlarına çözüm bulmaya ilke edinmiş bir yönetimiz. İl merkezinde bulunan üyelerimizi ziyaret ederek sorunlarını yerinde dinleyip çözümü noktasında elimizden geldiği ölçüde yardımcı olmaya çalışıyoruz. Üyelerimizin görüş öneri ve sorunlarını hassasiyetle dinleyip inceliyoruz. İlimdeki yatırımcılar için sunulan imkanlar, krediler ve teşvikler hakkında bilgiler vererek kendilerine yardımcı olmaya çalışıyoruz” dedi.
Yatırımcılar ise, yapılan ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek Başkan Kuzu’yu takdirle karşıladı. Siirtli yatırımcı Abdulkadir Demirhan, Başkan Güven Kuzu ve beraberindekilere ziyaretten dolayı teşekkür etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Siirt haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Siirt ilinden Stso Başkanı Kuzu, Esnaf Ziyaretinde Bulundu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Ekim 2015 tarihinde saat 12 56’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Stso Başkanı Kuzu, Esnaf Ziyaretinde Bulundu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı