GAZİANTEP HABERLERİ

Stres Ve Stresle Baş Etmenin Çözüm Yolları

IHA
26.10.2015 - 17:12Son Güncelleme :

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ (GAÜN) NİZİP EĞİTİM FAKÜLTESİ TARAFINDAN ÇARŞAMBA GÜNLERİ KONFERANSI KAPSAMINDA İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ, İŞLETME BÖLÜMÜ ÖĞRETİM ÜYESİ PROF. DR. SALİH GÜNEY TARAFINDAN “STRES VE STRESLE BAŞ ETMENİN ÇÖZÜM YOLLARI” ADLI KONFERANS DÜZENLENDİ.

IHA

Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Nizip Eğitim Fakültesi tarafından Çarşamba günleri konferansı kapsamında İstanbul Aydın Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İşletme Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Salih Güney tarafından “Stres ve Stresle Baş Etmenin Çözüm Yolları” adlı konferans düzenlendi.
Prof. Dr. Güney, stresin en büyük kaynağının insanın kendisi olduğunu, kendisiyle barışık olan, olaylara güler yüzle ve iyilikle bakan insanların stresi yönetebileceklerini söyledi.
İnsanın dünya algısı ve anlayışının stresin oluşumunda temel etken olduğunu söyleyen Prof. Dr. Güney, şükretmeyi bilen ve elindekilerin değerini bilen insanın mutluluğu mutlaka yakalayacağını ifade etti. Konferans Nizip Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Özaslan ve İlçe Müftüsü Osman Şekerci tarafından Prof. Dr. Salih Güney‘e günün anısına plaket takdim edildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Gaziantep haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Gaziantep ilinden Stres Ve Stresle Baş Etmenin Çözüm Yolları hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ekim 2015 tarihinde saat 17 12’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Stres Ve Stresle Baş Etmenin Çözüm Yolları haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı