Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Stoper Güneş'i bekliyor

Dinamo Moskova’yla Douglas Teixeira, Gremio ile Luiz Rhodolfo konusunda anlaşma sağlayan, daha önceden de Bakary Kone’yle söz kesen siyah beyazlılar, Şenol Güneş’in başkan Orman’la yapacağı görüşmenin ardından son kararı verecek.

Ali DANAŞ / DHA
SON GÜNCELLEME

TOSIC ve Beck’i kadrosuna katan Beşiktaş’ta merakla beklenen stoper için çalışmalar artık son aşamaya geldi. Moskova’da Dinamo Moskova’yla Douglas Teixeira transferi için görüşen başkan Fikret Orman, anlaşma noktasına gelmişti. Diğer yandan da Brezilya’da futbolcu bakmakla görevli olan Gökhan Keskin, Gremio’dan Luiz Rhodolfo ile görüşerek anlaşma zemini oluşturdu. Keskin, Gremio’yu da bonservis konusunda ikna etti. Ancak son kararı Şenol Güneş verecek.

RHODOLFO BiR ADIM ÖNDE DURUYOR

Douglas’ın duran toplarda etkili olmasına karşın Rhodolfo’ya nazaran daha ağır olduğunu belirten tecrübeli teknik adam, şimdilik tercihini Rhodolfo’dan yana kullanma düşüncesinde. Ancak Fikret Orman’ın bizzat ilgilendiği Douglas konusunda da başkan ile son bir görüş alışverişinde bulunmak isteyen Güneş, son kararını bundan sonra verecek. Güneş’in seçebileceği alternatiflerden biri de daha önce kesin olarak anlaşılan Bakary Kone...


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler