« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Stoke, Tuncay'dan özür diledi

İngiltere Premier Lig takımlarından Stoke City yöneticileri ve antrenörleri, Hull maçında yaşanan olay nedeniyle milli futbolcu Tuncay Şanlı'dan özür diledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Tuncay Şanlı, kulüpte yöneticiler ve antrenörlerle bir görüşme gerçekleştirdi. Milli futbolcunun, oyuna girdikten 6 dakika sonra neden saha kenarına alındığını sorduğu öğrenildi. Ayrıca milli futbolcu, kendisinden memnun olunup olunmadığını da öğrenmek istedi.

Tuncay ile birlikte görüşmeye katılan milli futbolcunun menajeri Hakan Özlü yaptığı açıklamada, taraflar arasında yapılan görüşmenin olumlu geçtiğini söyledi.

Tuncay'ın İngiltere'de mutlu olduğunu yineleyen Özlü, şöyle konuştu: "Bugün yönetici ve antrenörlerle görüştük. Tuncay, yaşanan olayın nedenlerini sordu. Yöneticiler ve antrenörler, yaşanan bu olaydan dolayı üzgün olduklarını söylediler ve Tuncay'dan özür dilediler. Yöneticiler ve antrenörler, Tuncay'dan çok memnun olduklarını ifade ederek, başka bir takıma göndermeyi düşünmediklerini ve milli futbolcudan her zaman faydalanmak istediklerini dile getirdiler. Tuncay, neden 6 dakika sonra çıkarıldığını sorunca, antrenörü beraberliği korumak için böyle bir kararı uygun gördüğünü ifade etti. Tuncay da bunu anlayışla karşıladı."

Özlü, ayrıca Tuncay'ın futbol hayatını İngiltere'de sürdürmek istediğini de sözlerine ekledi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler