Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Stoichkov tamam gibi

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Beşiktaş yöneticisi Latif Ayaz, maç başına para almaya razı olan Bulgar yıldız ile prensipte anlaştı. Toshack, ‘‘Bana göre bu iş bitti. Ancak son sözü yönetim söyleyecek’’ dedi.

<ı>Toshack'la görüştü

Bulgaristan'ın gelmiş geçmiş en iyi futbolcuları arasında yer alan Stoichkov'un Beşiktaş'a transferi kesinleşmek üzere. Teknik Direktör Toshack ile görüşen Stoichkov, siyah beyazlı takımda oynamak istediğini tekrarlayarak, ‘‘Maç başına paraya razıyım’’ dedi.

<ı>Sürekli çalışıyorum

Kendisinin iki yıldır doğru dürüst maç yapmadığı iddialarını yalanlayan Bulgar golcü, ‘‘Ben gerçek bir profesyonel gibi, sürekli çalışıyorum. Kendime güveniyorum’’ ifadesini kullandı. Toshack'ın, bu görüşmeyi yönetime iletmesinin ardından yönetici Latif Ayaz, Stoichkov ile temasa geçti.

<ı>Yarın kesinleşecek

Ayaz, Stoichkov'dan, 500 bin dolarlık bonservis bedelini düşürtmesini istedi. Bulgar futbolcu da olumlu cevap verince iki taraf el sıkıştı. Toplam 700 bin dolara mal olması beklenen transfer için Toshack, ‘‘Bana göre bu iş bitti. Ancak son sözü yarın Yönetim Kurulu söyleyecek’’ dedi.
Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler