« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Stoch, Sow, Baroni ve Bekir’i bize versinler

Samet Aybaba, Fenerbahçe’nin Fernandes’e talip olduğunun iddia edilmesi üzerine esprili bir yanıt verdi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

BEŞİKTAŞ Teknik Direktörü Samet Aybaba dün kamp öncesi yaptığı sohbette ilginç konuşmalar yaptı. Fernandes’e Fenerbahçe’nin talip olduğu yönündeki haberleri değerlendiren siyah beyazlı teknik adam, “F.Bahçe Fernandes’i istiyorsa, ben de buna karşılık onlardan Stoch, Sow, Baroni ve Bekir’i bize vermelerini isterim” diye konuştu.

Aybaba’dan inciler:

Ayıptır, sezon başından beri Fernandes’in kafasını karıştırıyorlar. Bana geldi ve Beşiktaş’ta çok mutlu olduğunu tekrarladı. Bana böyle oyuncu lazım. Takımın liderinin Fernandes olduğunu hep söylüyorum. Hiçbir yere gidemez.

Q7 keşke istediğimi yapsa

- Quaresma çok iyi oyuncu, 5 değil 10 milyon Euro alsın. Ama sahaya çıktığında görevini yapsın. Ben onun oyunculuğuna karşı değilim, görevini yapmamasına karşıyım. Keşke takımda benim istediğim Quaresma olsa.

- Yönetime yeni oyuncular aldırıp masraf ettirebilirdim. Ama kulübün ekonomik durumunu gözönünde bulundurarak gençlerden takviye yaptım. Ben istemez miyim İngiltere ve İspanya Ligi’nin yıldızları ile oynamayı!

- Bazı Beşiktaşlıları hayretle izliyorum. Bu sezon kombine almayacaklarmış. Gerçek Beşiktaşlılar kombine almalı hatta yanındakine de aldırmalı.
- Orta saha ve forvet bakıyoruz. Kaleci konusunda ise arayışlarımız sürüyor.


Bunları da Beğenebilirsiniz