GeriFutbol Stoch C sınıfı oyuncu
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Stoch C sınıfı oyuncu

Stoch C sınıfı oyuncu
refid:15095907 ilişkili resim dosyası

Türkiye günlerdir Christoph Daum ile Fenerbahçe arasındaki soğuk savaşı konuşuyor. Her geçen gün daha da ilginçleşen bu satranç oyununda dün de çok önemli gelişmeler yaşandı...

Fox TV, önceki gece yarısı 00.43’te, yani günün ilk saatlerinde Daum’un ağzından bazı açıklamalara yer verdi. Bunların en önemlisi, yeni transfer Miroslav Stoch’a yönelikti. Alman teknik direktör, ‘dünya yıldızı olacak’ diye lanse edilen Slovak futbolcu için şunları söylüyordu:

Hazard 8 saat Aykut’u bekledi

“Ben Stoch ile ilgili bir talepte bulunmadım. Onu Aykut Kocaman transfer etti. Bazı oyuncular vardır Ribery ve Robben gibi. Bunlara ‘A sınıfı’ oyuncular deriz.

Son dakika
SMS’le yalanlama geçti

CHRISTOPH Daum, Fox TV’de yayınlanan röportajı, akşam arkadaşlarımız İsmail Er ve İsa Deveçeken’in cep telefonlarına SMS atarak yalanladı. Alman hoca, SMS’te kısaca şöyle dedi: “Fox TV ekibi evime, oğlum Jean Paul’e doğum gününde hediye vermek için geldi. Ben onlara röportaj vermedim. Söyledikleri tamamen spekülasyon.”

Fakat Stoch ‘C sınıfı’ bir oyuncu. Tamam, kötü demiyorum ama daha fazla gelişim gösteremez. Mesela alınmasını istediğim Eden Hazard, ‘B sınıfı’ bir futbolcu. Ama iyi çalıştırılırsa A klasmanına yükselebilir. Kendisiyle telefonda görüştüm ve transfer etmek istediğimi söyledim. Menajeriyle birlikte Paris’te tam 8 saat Aykut Kocaman’dan telefon beklediler. Aykut’u aradık ama cevap vermedi.” Biz bu sözlerin kendisine ait olup olmadığını öğrenmek için telefonla Daum’u aradık. Alman hoca önce, “Ben öyle söylemedim” dedi ancak hemen arkasından doğrularcasına şu ifadeleri kullandı. “Stoch ‘top class’ oyuncu değil. İyi futbolcu ama bir Wayne Rooney değil.” Fox TV’nin, Christoph Daum’un ağzından verdiği diğer sözler ise şöyle:

Bedava göndermek istiyorlar

Benim için paragöz yakıştırmasında bulunuyorlar fakat ben alacağımın yüzde 40’ı olan 2.4 milyon Euro’yu vermeleri halinde ayrılabileceğimi söyledim. Aziz Yıldırım reddetti, çünkü beni bedelsiz göndermek istiyorlar.

Evet kabul ettim; Fenerbahçe’nin baş antrenörü artık Aykut Kocaman’dır. Ama hem ben hem Aykut takımı aynı anda yönetemeyiz.

Ayhan Tumani ve Holger Gerke’nin gönderilmesi beni yıpratmak için yapılan bir operasyon. Kolumu kanadımı kırdılar. Bu karmaşalar ne bana, ne Aykut’a, ne de Aziz Yıldırım’a zarar veriyor. Zararlı çıkan tek taraf var o da Fenerbahçe.”

Doktorumu bulamadığım için başka hastaneye gittim

FENERBAHÇE’nin anlaşmalı olduğu Acıbadem Hastaneleri yerine İstanbul Cerrahi Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçen Daum, bunun sebebini dün özel doktoruna açıkladı.

Sabah saatlerinde Acıbadem Kadıköy Hastanesi’ne giderek özel doktoru Op. Dr. Armağan Özel’le görüşen Alman hoca, İstanbul Cerrahi Hastanesi’nde yaptırdığı test ve tahlillerin sonuçlarını verdi. Daum’un, Özel’e, “Sizi defalarca telefonla aradım ama ulaşamadım.

Teste gerek yok

Kimi arayacağımı bilemedim, bu yüzden de Cerrahi Hastanesi’ne gittim. Yaptırdığım testlerin sonuçlarını getirdim. Eğer bunları yeterli görmez veya herhangi bir sağlık sorunundan şüphe ederseniz, burada da test
/images/100/0x0/55ea4f2bf018fbb8f8777114
yaptırırım” dediği öğrenildi. Raporu inceleyen Op. Dr. Özel’in, “Başka teste gerek yok. Sağlığınız mükemmel durumda” demesi üzerine Daum, herhangi bir tahlil ya da sağlık kontrolü yaptırmadan hastaneden ayrıldı.

Kameraya ve ses kaydına izin vermedi fotoğraf çektirdi

DAUM, Kandilli’deki evinde konuk ettiği Fox TV ekibinin kamerayla çekim yapmasına ve ses kaydına izin vermedi; “Sizinle sadece fotoğraf çektiririm” dedi. Alman teknik adamın bunu yapmasının sebebi ise, mukavelesinde yer alan, “Fenerbahçe Kulübü’ne zarar verici açıklamalar yaparsa, sözleşmesi karşılıklı olarak feshedilebilir” maddesi.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle