HATAY HABERLERİ İSKENDERUN HABERLERİ

STK'lardan liste çağrısı

DHA
17.05.2018 - 12:31Son Güncelleme :
DHA

Ufuk AKTUĞ/İSKENDERUN(Hatay),(DHA)-Hatay’ın İskenderun ve Arsuz ilçelerinde hizmet veren sivil toplum kuruluşu başkan ve yöneticileri bir araya gelerek siyasi partilere ortak çağrıda bulunarak 'adaylarımızı seçilecek yerlerden listeye koyun' çağrısı yaptı.
Akdeniz Tüccar ve Sanayici İşadamları Derneği (ATSİAD) önderliğinde, İskenderun ve Arsuz ilçelerinden 10 sivil toplum kuruluşu ortak bir deklarasyon yayınlayarak tüm siyasi partilere çağrıda bulundular.  İskenderun ve Arsuz adaylarından birinin kesin seçilebileceği sıralamada gösterilmesi yönünde çağrıda bulunan 10 sivil toplum kuruluşu adına deklarasyonu Akdeniz Tüccar ve Sanayici İşadamları Derneği Başkanı Yusuf Yılmaz okudu. Tüm siyasi partilere eşit mesafede olduklarını belirten çağrıda, bölgenin ekonomik gücü, nüfus yoğunluğu ve gelişmişlik düzeyine dikkat çekti.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hurriyet.com.tr’nin İskenderun haberleri bölümünde, DHA’nın abonelerine gönderdiği İskenderun haberleri otomatik olarak derlenmektedir. hurriyet.com.tr editörleri otomatik akış içinde STK'lardan liste çağrısı haberine editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajanslar sorumludur.

Sayfa Başı