ANTALYA HABERLERİ

STK merkezinin inşaatı bitiyor

DHA
26.03.2016 - 11:14Son Güncelleme :
DHAANTALYA, (DHA) - MURATPAŞA Belediyesi'nin Doğuyaka Mahallesi'nde yaptırdığı, sivil toplum merkezi inşaatının nisan ayında tamamlanacağı kaydedildi.

Muratpaşa Belediyesi tarafından sivil toplum örgütlerini tek çatı altında toplamak amacıyla yapılan sivil toplum merkezinin kaba inşaatında sona gelindi. Doğuyaka Mahallesi'nde yapımı devam eden merkez toplam 15 bin metrekarelik alana sahip. Muratpaşa Belediyesi Sivil Toplum Merkezi, Antalya'daki tüm dernekleri ve sivil toplum kuruluşlarını bir araya getirecek. Sivil toplum merkezinde, idari ofisler, konferans salonu, çok amaçlı eğitim-toplantı salonları, yöresel ürün satış üniteleri, yemekhane ve yarı açık toplanma-etkinlik alanı ile kapalı otopark bulunacak.

FOTOĞRAFLI

 

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Antalya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Antalya ilinden STK merkezinin inşaatı bitiyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Mart 2016 tarihinde saat 11 14’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça STK merkezinin inşaatı bitiyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı