« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Stat sorunu haftaya çözülecek

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Tahkim Kurulu dün akşam yaptığı toplantıda, İstanbulspor'un BJK İnönü Stadı ile ilgili müdahale talebini kabul etti. Toplantıdan sonra bir açıklama yapan Tahkim Kurulu Başkanı Türker Aslan, ‘‘Beşiktaş ve İstanbulspor yöneticileriyle, Futbol Federasyonu yetkililerini, 24 Eylül Perşembe günü saat 17.30'da duruşmaya çağırdık’’ diye konuştu.

Mrmiç indirim istiyor

Beşiktaş'ın eski kalecisi Mrmiç, Hırvatistan'da Varteks takımının kendisne talip olduğunu belirterek, siyah beyazlı yöneticilerden bonservisinde yardımcı olmalarını istedi. Hırvat kaleci şunları söyledi: ‘‘Bana 700 milyar liralık bonservis ücreti biçildi. Hırvatistan'da 700 milyara dört tane futbol takımı kurarsınız. Bu nedenle Beşiktaşlı yöneticilerin insaflı olmasını ve bonservis bedelinin düşürülmesini istiyorum’’ dedi.

20 bin bayrak dağıtıldı

Anadolu Beşiktaşlılar Derneği, dün akşam maça gelen taraftarlara 20 bin siyah-beyazlı bayrak dağıttı. İki takım seromoni için sahaya çıktığında siyah-beyazlı taraftarlar, yaktıkları meşaleler ve salladıkları bayraklarla statta muhteşem bir görüntü yarattı.

Mutlu Topçu terhis oldu

Beşiktaş'ın istikrarlı futbolcularından Mutlu Topçu, önceki gün vatani görevini tamamlayarak terhis oldu. Siyah beyazlı takımın sol kanat savunucusu askerliği nedeniyle bu sezon çok sıkı çalıştığını, disiplinli bir ortamdan çıktığını belirterek, Teknik Direktör Toshack'tan şans beklediğini söyledi.Bunları da Beğenebilirsiniz