GeriFutbol Stat belirsizliği sürüyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Stat belirsizliği sürüyor

Stat belirsizliği sürüyor
refid:15134435 ilişkili resim dosyası

Antalyalı futbolseverlerin merakla bekledikleri "Atatürk Stadı mı, Mardan mı?" sorusuna Başkan Hasan Akıncıoğlu yanıt verdi.

Akıncıoğlu, "Mardan Stadı için yaptığımız görüşmeler sürüyor. Çok teferruatı olan bir konu. Zaman daraldığı için de 2010- 2011 sezonununa Atatürk Stadı'nda başlayacağız" dedi.

Atatürk Stadı'nın UEFA kriterlerine cevap veremediğine de dikkat çeken Başkan Akıncıoğlu konuşmasını şöyle noktaladı: "Atatürk Stadı'nı elimizden geldiğince ve imkanlar doğrultusunda elden geçireceğiz. Giriş ve çıkışların, turnikelerin daha sağlıklı hale getirilmesini sağlayacağız. Taraftarlarımızın huzur ve güvenli bir şekilde maçları izlemesi yönünde her türlü gayreti göstereceğiz."

Tüm Antalyalı futbolseverlerin fair play konusunda bize destek olmasını isteyen Akıncıoğlu, "Çünkü Atatürk Stadı UEFA kriterlerinin eksikliği yüzünden ceza alma yönü yüksek o yüzden herkesi sağ duyulu olmaya çağırıyorum" dedi. Diğer yandan, bu akşam İstanbul'da Teknik Direktör Mehmet Özdilek'le yemekte buluşacak olan Başkan Akıncıoğlu, transferi konuşacak.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle