« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Start ustası

Gürcü Teknik Direktör, ligin ilk 3 karşılaşmasında elde ettiği 2 galibiyet ve 1 beraberlikle, Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu’nun daha önce çalıştığı Mustafa Reşit Akçay, Hami Mandıralı, Vahid Halilhodzic ve Ersun Yanal’dan daha fazla puan topladı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

SÜPER Lig’de ilk 3 haftada 7 puan elde eden Trabzonspor’da, Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu döneminde lige en iyi başlangıç yapan teknik direktör, Şota Arveladze oldu. Gürcü futbol adamı, ligde 3 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlikle bu dönemde görev yapan 5 hocadan en iyi startı yapan oldu.

ERSUN YANAL 3 MAÇTA 6 PUAN ALDI

BORDO mavililerde son 3 sezonda Mustafa Akçay, Hami Mandıralı, Vahid Halilhodzic, Ersun Yanal ve Şota Arveladze olmak üzere 5 teknik adam görev yaptı. Karadeniz ekibi, sırasıyla Akçay yönetiminde ilk 3 maçta 3, Mandıralı ile 5, Halilhodzic ile 3, Yanal ile 6 puan elde etmişti.

VAHID HOCA’NIN 3 BERABERLİĞİ VAR

FIRTINA Mustafa Akçay yönetiminde 2013-2014 sezonunda ilk 3 haftada 2 mağlubiyet yaşadı, 1 galibiyet aldı. Hami Mandıralı yönetiminde ise mağlubiyet olmasa da sadece 1 galibiyet elde edildi. Vahid Halilhodzic lige 3 beraberlikle başlarken Ersun Yanal da 2 galibiyet, 1 mağlubiyet aldı.

9 OYUNCUYA 46 MİLYON EURO

TRABZONSPOR’da sezon başında sportif direktörlüğe Süleyman Hurma, teknik direktörlüğe ise Şota Arveladze’yi getiren Trabzonspor’da 14 futbolcu takımdan ayrılırken transfer edilen 9 oyuncunun garanti paralarla birlikte bordo mavili kulübe maliyeti 46 milyon Euro’ya yaklaştı.


Bunları da Beğenebilirsiniz