« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Stancu'nun hedefi UEFA Avrupa Ligi

Orduspor'un forvet oyuncusu Bogdan Stancu, hedefinin UEFA kupasını kaldırmak olduğunu, bunu takım olarak başaracaklarına inandığını bildirdi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Rumen futbolcu Stancu, kulübün resmi internet sitesindeki açıklamasında, Orduspor'un iyi transferler yaptığını ve çok güçlü bir takım oluştuğunu belirtti. Orduspor dışında başka kulüplerden de teklif aldığını ancak tercihini Orduspor'dan yana kullandığını vurgulayan Stancu, şöyle devam etti:

“Rusya'daki ve Türkiye'deki bazı takımlardan teklifler gelmesine rağmen Orduspor'u tercih ettim. Kulüp Başkanı Nedim Türkmen, kendisiyle görüşmemde Cuper'in beni çok istediğini söyledi. Başkanımızın UEFA hedefini zaten biliyordum. Böyle bir ekiple çalışmak beni heyecanlandırıyor. Ordu'da mutluyum. Bana değer verildiğini bilmek beni mutlu ediyor. Teknik Direktör Hector Cuper'in takıma beni istemesi karşısında en iyi şekilde oynayarak güvenine layık olmak istiyorum.”

Galatasaray'da oynadığı dönemde fazla forma şansı bulamadığını vurgulayan Stancu, “Galatasaray'ın en kötü senesiydi gittiğim dönem. Takım çok kötüydü. Ama Orduspor'a ilk olarak kiralık geldikten sonra bana güvendiler ve karşılığını sahada vermek için çalıştım. Orduspor'da kendimi çok motive hissediyorum. İyi işler çıkartacağıma eminim” ifadelerini kullandı.

Stancu, Orduspor'un bu yıl çok iyi transferler yaptığını belirterek, şunları kaydetti.

“Çok güçlü bir takımız. UEFA kupasına katılmak için çok çalışmamız gerekiyor. Hedefim UEFA kupasını kaldırmak. Bunu takım olarak başaracağımıza inanıyorum.”

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz