Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sporla dolu bir haftasonu

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Ünlü İskoç viskisi ‘‘The Famous Grouse Shotgun Foursomes’’ Golf Turnuvasının Türkiye etabı 2 Eylül Cumartesi günü Klassis Golf & Country Club'da yapılacak. Bu turnuvada dereceye giren iki kişi İskoçya'daki St. Andrews'da yapılacak uluslararası ‘‘The Famous Grouse Golf Turnuvası’’nda Türkiye'yi temsil etme hakkı kazanacak. Sabah saat 09.00'da başlayacak ve 18.30'da ödül töreni ve kokteylle sona erecek bu turnuva İngiltere'deki golf kulüplerinin erkek üyelerine açık ulusal handikaplı vuruş turnuvası olarak biliniyor.

İstanbul Boğazı bir kez daha dünyanın en süratli teknelerinin yarışına sahne olacak. Class 1 Dünya Offshore Şampiyonası'nın altıncı ayağı 3 Eylül Pazar günü saat 14.00'te İstinye ve Kuruçeşme arasındaki gerçekleşecek. 9 ülkeden 12 takım ağırlıkları 7 tonu, boyları 14 metreyi bulan tekenlerle Boğaz’da 15 tur atarak toplam 120 deniz mili yol katedecek.

Türkiye'nin en büyük uluslararası binicilik ve engel atlama yarışları, İstanbul Horse Show, bu yıl dördüncü kez 1-2-3 Eylül'de saat 13.00'te yapılacak. İstanbul Horse Show 2000 Kemer Golf & Country Club'un Atlıspor Tesisleri'nde düzenleniyor. Yarışmalar sırsasında seyirciler dört bin meterekarelik kapalı alana kurulan fuar alanını gezerek, alışveriş yapabilecek. Ayrıca, pazar günü Kırgızistan'dan gelen atlı akrobasi grubu bir gösteri yapacak.


Bunları da Beğenebilirsiniz