TBSL TBSL 16/17 Sezonu
TKBL TKBSL 16/17 Sezonu
TBSL TBSL 16/17 Sezonu
22.02.2017
1. Hafta Maçları
08.10.2016 15:00
Demir İnsaat Büyük.
97 - 69
Trabzonspor Medical Park
08.10.2016 16:00
Ankara Kolejliler
51 - 93
Beşiktaş JK
08.10.2016 18:00
Yesilgiresun Belediye
92 - 85
Royal Halı Gaziantep
08.10.2016 18:00
Pınar Karşıyaka
67 - 85
Banvit Bandırma
08.10.2016 19:00
Darüşafaka Doğuş
83 - 75
Tofas Bursa
09.10.2016 15:00
UŞAK Sportif
71 - 70
Fenerbahçe Ülker
09.10.2016 17:00
Galatasaray SK
81 - 72
Best Balikesir Basketbol Kulubu
09.10.2016 19:00
İstanbul BSB
67 - 95
Efes Anadolu Istanbul
2. Hafta Maçları
15.10.2016 14:00
Beşiktaş JK
87 - 65
UŞAK Sportif
15.10.2016 17:00
Royal Halı Gaziantep
63 - 63
Pınar Karşıyaka
15.10.2016 18:00
Trabzonspor Medical Park
77 - 77
Yesilgiresun Belediye
16.10.2016 16:00
Best Balikesir Basketbol Kulubu
77 - 80
Demir İnsaat Büyük.
16.10.2016 16:00
Tofas Bursa
80 - 82
Galatasaray SK
16.10.2016 17:00
Banvit Bandırma
80 - 80
Darüşafaka Doğuş
17.10.2016 19:00
Efes Anadolu Istanbul
109 - 60
Ankara Kolejliler
17.10.2016 21:00
Fenerbahçe Ülker
76 - 62
İstanbul BSB
3. Hafta Maçları
22.10.2016 14:00
İstanbul BSB
73 - 84
Beşiktaş JK
22.10.2016 16:00
Pınar Karşıyaka
74 - 59
Trabzonspor Medical Park
22.10.2016 17:00
Demir İnsaat Büyük.
70 - 93
Tofas Bursa
22.10.2016 19:00
Darüşafaka Doğuş
81 - 56
Royal Halı Gaziantep
23.10.2016 16:00
UŞAK Sportif
103 - 64
Ankara Kolejliler
23.10.2016 17:00
Best Balikesir Basketbol Kulubu
77 - 94
Efes Anadolu Istanbul
23.10.2016 17:00
Galatasaray SK
74 - 83
Banvit Bandırma
23.10.2016 19:00
Yesilgiresun Belediye
61 - 72
Fenerbahçe Ülker
4. Hafta Maçları
29.10.2016 16:00
Ankara Kolejliler
75 - 96
İstanbul BSB
29.10.2016 17:00
Tofas Bursa
91 - 72
Best Balikesir Basketbol Kulubu
29.10.2016 19:00
Beşiktaş JK
77 - 59
Yesilgiresun Belediye
30.10.2016 13:00
Fenerbahçe Ülker
84 - 75
Pınar Karşıyaka
30.10.2016 16:00
Banvit Bandırma
71 - 71
Demir İnsaat Büyük.
30.10.2016 19:00
Trabzonspor Medical Park
71 - 83
Darüşafaka Doğuş
30.10.2016 19:00
Efes Anadolu Istanbul
86 - 73
UŞAK Sportif
31.10.2016 18:00
Royal Halı Gaziantep
72 - 79
Galatasaray SK
5. Hafta Maçları
05.11.2016 16:00
Pınar Karşıyaka
82 - 77
Beşiktaş JK
05.11.2016 16:00
İstanbul BSB
87 - 85
UŞAK Sportif
05.11.2016 16:30
Yesilgiresun Belediye
107 - 77
Ankara Kolejliler
06.11.2016 14:00
Demir İnsaat Büyük.
73 - 68
Royal Halı Gaziantep
06.11.2016 16:00
Best Balikesir Basketbol Kulubu
98 - 102
Banvit Bandırma
06.11.2016 17:00
Galatasaray SK
90 - 84
Trabzonspor Medical Park
07.11.2016 19:00
Tofas Bursa
83 - 89
Efes Anadolu Istanbul
07.11.2016 21:00
Darüşafaka Doğuş
78 - 79
Fenerbahçe Ülker
6. Hafta Maçları
12.11.2016 16:00
Ankara Kolejliler
71 - 71
Pınar Karşıyaka
12.11.2016 16:00
UŞAK Sportif
79 - 86
Yesilgiresun Belediye
12.11.2016 17:00
Royal Halı Gaziantep
73 - 73
Best Balikesir Basketbol Kulubu
12.11.2016 18:00
Beşiktaş JK
77 - 75
Darüşafaka Doğuş
12.11.2016 19:00
Trabzonspor Medical Park
95 - 75
İstanbul BSB
13.11.2016 15:00
Banvit Bandırma
73 - 73
Tofas Bursa
13.11.2016 17:00
Efes Anadolu Istanbul
98 - 74
Demir İnsaat Büyük.
13.11.2016 19:00
Fenerbahçe Ülker
92 - 74
Galatasaray SK
7. Hafta Maçları
19.11.2016 16:00
Best Balikesir Basketbol Kulubu
69 - 76
Trabzonspor Medical Park
19.11.2016 17:00
Tofas Bursa
72 - 87
Royal Halı Gaziantep
19.11.2016 17:30
Yesilgiresun Belediye
82 - 67
İstanbul BSB
19.11.2016 18:00
Pınar Karşıyaka
85 - 75
UŞAK Sportif
20.11.2016 13:00
Demir İnsaat Büyük.
60 - 80
Fenerbahçe Ülker
20.11.2016 16:00
Banvit Bandırma
69 - 68
Efes Anadolu Istanbul
21.11.2016 18:00
Darüşafaka Doğuş
71 - 62
Ankara Kolejliler
21.11.2016 20:00
Galatasaray SK
84 - 78
Beşiktaş JK
8. Hafta Maçları
26.11.2016 14:00
Beşiktaş JK
87 - 81
Demir İnsaat Büyük.
26.11.2016 16:00
İstanbul BSB
79 - 72
Pınar Karşıyaka
26.11.2016 17:00
Royal Halı Gaziantep
69 - 60
Banvit Bandırma
26.11.2016 18:00
Trabzonspor Medical Park
86 - 80
Tofas Bursa
27.11.2016 13:00
Fenerbahçe Ülker
91 - 57
Best Balikesir Basketbol Kulubu
27.11.2016 16:00
Ankara Kolejliler
67 - 92
Galatasaray SK
27.11.2016 19:00
Efes Anadolu Istanbul
82 - 75
Yesilgiresun Belediye
28.11.2016 18:00
UŞAK Sportif
65 - 90
Darüşafaka Doğuş
9. Hafta Maçları
03.12.2016 15:00
Best Balikesir Basketbol Kulubu
-
Beşiktaş JK
03.12.2016 17:00
Demir İnsaat Büyük.
-
Ankara Kolejliler
03.12.2016 17:00
Pınar Karşıyaka
-
Yesilgiresun Belediye
04.12.2016 14:00
Royal Halı Gaziantep
-
Efes Anadolu Istanbul
04.12.2016 16:00
Banvit Bandırma
-
Trabzonspor Medical Park
04.12.2016 17:00
Tofas Bursa
-
Fenerbahçe Ülker
04.12.2016 20:00
Galatasaray SK
-
UŞAK Sportif
05.12.2016 18:00
Darüşafaka Doğuş
-
İstanbul BSB
10. Hafta Maçları
10.12.2016 16:00
Ankara Kolejliler
-
Best Balikesir Basketbol Kulubu
10.12.2016 16:00
Beşiktaş JK
-
Tofas Bursa
10.12.2016 17:00
Trabzonspor Medical Park
-
Royal Halı Gaziantep
11.12.2016 13:00
Fenerbahçe Ülker
-
Banvit Bandırma
11.12.2016 16:00
UŞAK Sportif
-
Demir İnsaat Büyük.
11.12.2016 19:00
Efes Anadolu Istanbul
-
Pınar Karşıyaka
12.12.2016 18:00
Yesilgiresun Belediye
-
Darüşafaka Doğuş
12.12.2016 19:00
İstanbul BSB
-
Galatasaray SK
11. Hafta Maçları
17.12.2016 16:00
Banvit Bandırma
-
Beşiktaş JK
17.12.2016 17:00
Tofas Bursa
-
Ankara Kolejliler
17.12.2016 17:00
Demir İnsaat Büyük.
-
İstanbul BSB
18.12.2016 15:00
Galatasaray SK
-
Yesilgiresun Belediye
18.12.2016 16:00
Darüşafaka Doğuş
-
Pınar Karşıyaka
18.12.2016 16:00
Best Balikesir Basketbol Kulubu
-
UŞAK Sportif
18.12.2016 17:00
Trabzonspor Medical Park
-
Efes Anadolu Istanbul
18.12.2016 18:00
Royal Halı Gaziantep
-
Fenerbahçe Ülker
12. Hafta Maçları
24.12.2016 20:00
Yesilgiresun Belediye
-
Demir İnsaat Büyük.
24.12.2016 20:00
Pınar Karşıyaka
-
Galatasaray SK
24.12.2016 20:00
İstanbul BSB
-
Best Balikesir Basketbol Kulubu
24.12.2016 20:00
UŞAK Sportif
-
Tofas Bursa
24.12.2016 20:00
Ankara Kolejliler
-
Banvit Bandırma
24.12.2016 20:00
Beşiktaş JK
-
Royal Halı Gaziantep
25.12.2016 19:00
Fenerbahçe Ülker
-
Trabzonspor Medical Park
26.12.2016 19:00
Efes Anadolu Istanbul
-
Darüşafaka Doğuş
13. Hafta Maçları
31.12.2016 20:00
Demir İnsaat Büyük.
-
Pınar Karşıyaka
31.12.2016 20:00
Galatasaray SK
-
Darüşafaka Doğuş
31.12.2016 20:00
Best Balikesir Basketbol Kulubu
-
Yesilgiresun Belediye
31.12.2016 20:00
Tofas Bursa
-
İstanbul BSB
31.12.2016 20:00
Banvit Bandırma
-
UŞAK Sportif
31.12.2016 20:00
Royal Halı Gaziantep
-
Ankara Kolejliler
31.12.2016 20:00
Trabzonspor Medical Park
-
Beşiktaş JK
31.12.2016 20:00
Fenerbahçe Ülker
-
Efes Anadolu Istanbul
14. Hafta Maçları
07.01.2017 20:00
Darüşafaka Doğuş
-
Demir İnsaat Büyük.
07.01.2017 20:00
Efes Anadolu Istanbul
-
Galatasaray SK
07.01.2017 20:00
Pınar Karşıyaka
-
Best Balikesir Basketbol Kulubu
07.01.2017 20:00
Yesilgiresun Belediye
-
Tofas Bursa
07.01.2017 20:00
İstanbul BSB
-
Banvit Bandırma
07.01.2017 20:00
UŞAK Sportif
-
Royal Halı Gaziantep
07.01.2017 20:00
Ankara Kolejliler
-
Trabzonspor Medical Park
07.01.2017 20:00
Beşiktaş JK
-
Fenerbahçe Ülker
15. Hafta Maçları
21.01.2017 20:00
Demir İnsaat Büyük.
-
Galatasaray SK
21.01.2017 20:00
Best Balikesir Basketbol Kulubu
-
Darüşafaka Doğuş
21.01.2017 20:00
Tofas Bursa
-
Pınar Karşıyaka
21.01.2017 20:00
Banvit Bandırma
-
Yesilgiresun Belediye
21.01.2017 20:00
Royal Halı Gaziantep
-
İstanbul BSB
21.01.2017 20:00
Trabzonspor Medical Park
-
UŞAK Sportif
21.01.2017 20:00
Fenerbahçe Ülker
-
Ankara Kolejliler
21.01.2017 20:00
Beşiktaş JK
-
Efes Anadolu Istanbul
16. Hafta Maçları
28.01.2017 20:00
Trabzonspor Medical Park
-
Demir İnsaat Büyük.
28.01.2017 20:00
Best Balikesir Basketbol Kulubu
-
Galatasaray SK
28.01.2017 20:00
Tofas Bursa
-
Darüşafaka Doğuş
28.01.2017 20:00
Banvit Bandırma
-
Pınar Karşıyaka
28.01.2017 20:00
Royal Halı Gaziantep
-
Yesilgiresun Belediye
28.01.2017 20:00
Efes Anadolu Istanbul
-
İstanbul BSB
28.01.2017 20:00
Fenerbahçe Ülker
-
UŞAK Sportif
28.01.2017 20:00
Beşiktaş JK
-
Ankara Kolejliler
17. Hafta Maçları
04.02.2017 20:00
Demir İnsaat Büyük.
-
Best Balikesir Basketbol Kulubu
04.02.2017 20:00
Galatasaray SK
-
Tofas Bursa
04.02.2017 20:00
Darüşafaka Doğuş
-
Banvit Bandırma
04.02.2017 20:00
Pınar Karşıyaka
-
Royal Halı Gaziantep
04.02.2017 20:00
Yesilgiresun Belediye
-
Trabzonspor Medical Park
04.02.2017 20:00
İstanbul BSB
-
Fenerbahçe Ülker
04.02.2017 20:00
UŞAK Sportif
-
Beşiktaş JK
04.02.2017 20:00
Ankara Kolejliler
-
Efes Anadolu Istanbul
18. Hafta Maçları
11.02.2017 20:00
Tofas Bursa
-
Demir İnsaat Büyük.
11.02.2017 20:00
Banvit Bandırma
-
Galatasaray SK
11.02.2017 20:00
Royal Halı Gaziantep
-
Darüşafaka Doğuş
11.02.2017 20:00
Trabzonspor Medical Park
-
Pınar Karşıyaka
11.02.2017 20:00
Fenerbahçe Ülker
-
Yesilgiresun Belediye
11.02.2017 20:00
Beşiktaş JK
-
İstanbul BSB
11.02.2017 20:00
Ankara Kolejliler
-
UŞAK Sportif
11.02.2017 20:00
Efes Anadolu Istanbul
-
Best Balikesir Basketbol Kulubu
19. Hafta Maçları
25.02.2017 20:00
Demir İnsaat Büyük.
-
Banvit Bandırma
25.02.2017 20:00
Galatasaray SK
-
Royal Halı Gaziantep
25.02.2017 20:00
Darüşafaka Doğuş
-
Trabzonspor Medical Park
25.02.2017 20:00
Pınar Karşıyaka
-
Fenerbahçe Ülker
25.02.2017 20:00
Yesilgiresun Belediye
-
Beşiktaş JK
25.02.2017 20:00
İstanbul BSB
-
Ankara Kolejliler
25.02.2017 20:00
UŞAK Sportif
-
Efes Anadolu Istanbul
25.02.2017 20:00
Best Balikesir Basketbol Kulubu
-
Tofas Bursa
20. Hafta Maçları
04.03.2017 20:00
Royal Halı Gaziantep
-
Demir İnsaat Büyük.
04.03.2017 20:00
Trabzonspor Medical Park
-
Galatasaray SK
04.03.2017 20:00
Fenerbahçe Ülker
-
Darüşafaka Doğuş
04.03.2017 20:00
Beşiktaş JK
-
Pınar Karşıyaka
04.03.2017 20:00
Ankara Kolejliler
-
Yesilgiresun Belediye
04.03.2017 20:00
UŞAK Sportif
-
İstanbul BSB
04.03.2017 20:00
Banvit Bandırma
-
Best Balikesir Basketbol Kulubu
04.03.2017 20:00
Efes Anadolu Istanbul
-
Tofas Bursa
21. Hafta Maçları
11.03.2017 20:00
Demir İnsaat Büyük.
-
Efes Anadolu Istanbul
11.03.2017 20:00
Galatasaray SK
-
Fenerbahçe Ülker
11.03.2017 20:00
Darüşafaka Doğuş
-
Beşiktaş JK
11.03.2017 20:00
Pınar Karşıyaka
-
Ankara Kolejliler
11.03.2017 20:00
Yesilgiresun Belediye
-
UŞAK Sportif
11.03.2017 20:00
İstanbul BSB
-
Trabzonspor Medical Park
11.03.2017 20:00
Best Balikesir Basketbol Kulubu
-
Royal Halı Gaziantep
11.03.2017 20:00
Tofas Bursa
-
Banvit Bandırma
22. Hafta Maçları
18.03.2017 20:00
Fenerbahçe Ülker
-
Demir İnsaat Büyük.
18.03.2017 20:00
Beşiktaş JK
-
Galatasaray SK
18.03.2017 20:00
Ankara Kolejliler
-
Darüşafaka Doğuş
18.03.2017 20:00
UŞAK Sportif
-
Pınar Karşıyaka
18.03.2017 20:00
İstanbul BSB
-
Yesilgiresun Belediye
18.03.2017 20:00
Trabzonspor Medical Park
-
Best Balikesir Basketbol Kulubu
18.03.2017 20:00
Royal Halı Gaziantep
-
Tofas Bursa
18.03.2017 20:00
Efes Anadolu Istanbul
-
Banvit Bandırma
23. Hafta Maçları
25.03.2017 20:00
Demir İnsaat Büyük.
-
Beşiktaş JK
25.03.2017 20:00
Galatasaray SK
-
Ankara Kolejliler
25.03.2017 20:00
Darüşafaka Doğuş
-
UŞAK Sportif
25.03.2017 20:00
Pınar Karşıyaka
-
İstanbul BSB
25.03.2017 20:00
Yesilgiresun Belediye
-
Efes Anadolu Istanbul
25.03.2017 20:00
Best Balikesir Basketbol Kulubu
-
Fenerbahçe Ülker
25.03.2017 20:00
Tofas Bursa
-
Trabzonspor Medical Park
25.03.2017 20:00
Banvit Bandırma
-
Royal Halı Gaziantep
24. Hafta Maçları
01.04.2017 19:00
UŞAK Sportif
-
Galatasaray SK
01.04.2017 19:00
İstanbul BSB
-
Darüşafaka Doğuş
01.04.2017 19:00
Yesilgiresun Belediye
-
Pınar Karşıyaka
01.04.2017 19:00
Beşiktaş JK
-
Best Balikesir Basketbol Kulubu
01.04.2017 19:00
Fenerbahçe Ülker
-
Tofas Bursa
01.04.2017 19:00
Trabzonspor Medical Park
-
Banvit Bandırma
01.04.2017 19:00
Efes Anadolu Istanbul
-
Royal Halı Gaziantep
01.04.2017 19:00
Ankara Kolejliler
-
Demir İnsaat Büyük.
25. Hafta Maçları
08.04.2017 19:00
Demir İnsaat Büyük.
-
UŞAK Sportif
08.04.2017 19:00
Galatasaray SK
-
İstanbul BSB
08.04.2017 19:00
Darüşafaka Doğuş
-
Yesilgiresun Belediye
08.04.2017 19:00
Pınar Karşıyaka
-
Efes Anadolu Istanbul
08.04.2017 19:00
Best Balikesir Basketbol Kulubu
-
Ankara Kolejliler
08.04.2017 19:00
Tofas Bursa
-
Beşiktaş JK
08.04.2017 19:00
Banvit Bandırma
-
Fenerbahçe Ülker
08.04.2017 19:00
Royal Halı Gaziantep
-
Trabzonspor Medical Park
26. Hafta Maçları
15.04.2017 19:00
İstanbul BSB
-
Demir İnsaat Büyük.
15.04.2017 19:00
Yesilgiresun Belediye
-
Galatasaray SK
15.04.2017 19:00
Pınar Karşıyaka
-
Darüşafaka Doğuş
15.04.2017 19:00
UŞAK Sportif
-
Best Balikesir Basketbol Kulubu
15.04.2017 19:00
Ankara Kolejliler
-
Tofas Bursa
15.04.2017 19:00
Beşiktaş JK
-
Banvit Bandırma
15.04.2017 19:00
Fenerbahçe Ülker
-
Royal Halı Gaziantep
15.04.2017 19:00
Efes Anadolu Istanbul
-
Trabzonspor Medical Park
27. Hafta Maçları
22.04.2017 19:00
Demir İnsaat Büyük.
-
Yesilgiresun Belediye
22.04.2017 19:00
Galatasaray SK
-
Pınar Karşıyaka
22.04.2017 19:00
Darüşafaka Doğuş
-
Efes Anadolu Istanbul
22.04.2017 19:00
Best Balikesir Basketbol Kulubu
-
İstanbul BSB
22.04.2017 19:00
Tofas Bursa
-
UŞAK Sportif
22.04.2017 19:00
Banvit Bandırma
-
Ankara Kolejliler
22.04.2017 19:00
Royal Halı Gaziantep
-
Beşiktaş JK
22.04.2017 19:00
Trabzonspor Medical Park
-
Fenerbahçe Ülker
28. Hafta Maçları
29.04.2017 19:00
Pınar Karşıyaka
-
Demir İnsaat Büyük.
29.04.2017 19:00
Darüşafaka Doğuş
-
Galatasaray SK
29.04.2017 19:00
Yesilgiresun Belediye
-
Best Balikesir Basketbol Kulubu
29.04.2017 19:00
İstanbul BSB
-
Tofas Bursa
29.04.2017 19:00
UŞAK Sportif
-
Banvit Bandırma
29.04.2017 19:00
Ankara Kolejliler
-
Royal Halı Gaziantep
29.04.2017 19:00
Beşiktaş JK
-
Trabzonspor Medical Park
29.04.2017 19:00
Efes Anadolu Istanbul
-
Fenerbahçe Ülker
29. Hafta Maçları
06.05.2017 19:00
Demir İnsaat Büyük.
-
Darüşafaka Doğuş
06.05.2017 19:00
Galatasaray SK
-
Efes Anadolu Istanbul
06.05.2017 19:00
Best Balikesir Basketbol Kulubu
-
Pınar Karşıyaka
06.05.2017 19:00
Tofas Bursa
-
Yesilgiresun Belediye
06.05.2017 19:00
Banvit Bandırma
-
İstanbul BSB
06.05.2017 19:00
Royal Halı Gaziantep
-
UŞAK Sportif
06.05.2017 19:00
Trabzonspor Medical Park
-
Ankara Kolejliler
06.05.2017 19:00
Fenerbahçe Ülker
-
Beşiktaş JK
30. Hafta Maçları
13.05.2017 19:00
Galatasaray SK
-
Demir İnsaat Büyük.
13.05.2017 19:00
Darüşafaka Doğuş
-
Best Balikesir Basketbol Kulubu
13.05.2017 19:00
Pınar Karşıyaka
-
Tofas Bursa
13.05.2017 19:00
Yesilgiresun Belediye
-
Banvit Bandırma
13.05.2017 19:00
İstanbul BSB
-
Royal Halı Gaziantep
13.05.2017 19:00
UŞAK Sportif
-
Trabzonspor Medical Park
13.05.2017 19:00
Ankara Kolejliler
-
Fenerbahçe Ülker
13.05.2017 19:00
Efes Anadolu Istanbul
-
Beşiktaş JK