« Hürriyet.com.tr
MENÜ

SPORIST'06 Spor Zirvesi ve Fuarı, 23-27 Ağustos'ta

SPORIST'06 1. Uluslararası Spor Zirvesi ve Fuarı, 23-27 Ağustos tarihlerinde İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda yapılacak. 'Oyunun Ötesinde' ana teması ile gerçekleştirilecek zirveye, kulüp yöneticileri, sporcular, medya mensupları ile spor endüstrisine ürün ve hizmet sağlayan firmalar katılacak.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Esente Organizasyon ve Fuarcılık'ın düzenlediği zirvede öncelikle spor dünyasında yaşanan değişim ve kaydedilen gelişmeler ele alınacak.

Etkinliğin ilk gününde yapılacak oturumlara aralarında Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, Gençlik ve Spor Genel Müdürü Mehmet Atalay, Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın, Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak, Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, eski milli takımlar teknik direktörleri Mustafa Denizli, Şenol Güneş, Ersun Yanal, Merkez Hakem Kurulu Başkanı Mustafa Çulcu ve yazar Simon Kuper'in de bulunduğu spor dünyasının önde gelen isimlerinin katılacağı bildirildi.

Zirvede ayrıca, imza günleri ve söyleşilerin yanı sıra salon ve doğa sporları aktiviteleri de gerçekleştirilecek.

Etkinliğin fuar bölümünde ise spor sektöründe faaliyet gösteren kuruluşlar, toplam 4 bin metrekareye kurulu bir alanda, ürün ve hizmetlerini sergileme olanağı bulacaklar. Sporla ilgili tüm ürün ve hizmetlerin tek çatı altında toplanacağı fuarda, sporcuların ve spor adamlarının katılımıyla çeşitli etkinlikler gerçekleştirilecek. Bunlar arasında halı saha turnuvası, bilardo gösterileri, Aiki Jitzu gösterisi ve F1 simülasyon araçlarıyla sanal yarış gibi renkli ve eğlenceli etkinlikler yer alıyor.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler