Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sporda demokrasi yok

G.Saray Kulübü 2. Başkanı Fatih Altaylı, ‘‘Ben G.Saray'dan değil, Türk sporundan soğudum. Doğruları söylemek yok, yapmak yok. Mart gelsin de görevim sona ersin diye bekliyorum’’ dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
DOĞRULAR SUÇ

G.Saray Kulübü 2. Başkanı Fatih Altaylı, ‘‘Spor camiasında doğruları söylemek, isyan etmek oluyor, bunun için de bundan sonra konuşmayacağım’’ dedi. Kendisinin kimseye isyan etmediğini üstüne basa basa vurgulayan Altaylı, ‘‘Türk spor camiasında konuşmak ve doğruları söylemek suç oluyor. İsyankar olarak değerlendiriliyorsun.

ARTIK SUSACAĞIM

Ayrıca her sözümüz polemik konusu oluyor. Ben de bundan sonra susacağım’’ dedi. Altaylı, faal yöneticilikten ayrılma sinyalleri de vererek, şunları söyledi: ‘‘Ben G.Saray'dan değil, Türk sporundan soğudum. Doğruları söylemek yok, yapmak yok. İnandığım doğruları yapmayacaksam ben niye ordayım. Benim böyle bir yerde işim yok.

FENER'İ ELEŞTİRDİ

Spor camiasından soğudum. Mart gelsin de görevim sona ersin diye bekliyorum. İstifa etsem, 'yönetimi yarı yolda bıraktı' diye konuşurlar. En iyisi yöneticilik süremin sonunu beklemek.’’ Futbol kulüplerinin yönetim anlayışına da tepki gösteren Altaylı, F.Bahçe'nin ‘‘Denizli'yi oybirliği ile gönderdik’’ açıklamasını da doğru bulmadığını sözlerine ekledi.

Bunları da Beğenebilirsiniz