« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yılın fotoğrafına övgü yağdı: Bu güzellik tüm sahalara insin

VESTEL Venüs Sultanlar Voleybol Ligi’nde şampiyon F.Bahçe ile ikinci G.Saray’ın kızlarının birlikte poz vermesi Türkiye’nin gündemine oturdu.

SÜLEYMAN ARAT
SON GÜNCELLEME

TEMENNİLER ORTAK

Yılın centilmenlik karesini futbol ve basketbolun önde gelen isimlerine sorduk. Sergen Yalçın, Giray Bulak, İbrahim Üzülmez ve İbrahim Toraman, “Umarız futbola da yansır” derken, Ergin Ataman, “Suni görüntülerden sıyrılmalıyız” dedi.

AYNI UÇAKLA DÖNERDİK

Bizim dönemimizde de aynı tablo vardı. Türkiye Kupası veya Cumhurbaşkanlığı Kupası maçları için gittiğimiz Ankara’dan İstanbul’a rakibimizle birlikte aynı uçakla dönerdik. Futbol dünyası da voleybolcu kadınlar kadar centilmendir. Bence kulüp yöneticileri bu tablodan dersler çıkarmalıdır.

Sergen YALÇIN

HERKESE ÖRNEK OLDU

Voleybolcu kızlarımız bize sevgiyi, fair play’i hatırlattı. Hepsini kutlarım. Voleybol tüm branşlarda örnek oldu. Bunu dünyadaki önemli kulüpler zaten yapıyor. Türkiye’nin de böylesine önemli tabloya ihtiyacı vardı. Futbolu yönetenler de aynı düşünce içindedir.

Giray BULAK

FUTBOL DERS ALSIN

Fenerbahçe ve Galatasaraylı voleybolcu kızlar, nasıl arkadaşsa biz futbol oynayanlar da öyleyiz. Saha dışında dost olanlar nasıl oluyor da saha içinde değişiyor? Tribünler kavgalar yüzünden boşaldı. Futbolu yönetenler voleybolcu kızları örnek almalı.

İbrahim TORAMAN

GERÇEĞE İNMELİYİZ

Güzel ama spontane  bir görüntü. Suni görüntülerden sıyrılıp, gerçek anlamda sporun lokomotifi 3 büyüklerin temiz spor için samimi bir şekilde çaba sarf etmesi gerekiyor. Yoksa herkes bu görüntüyü takdir eder ve böyle kalır. Önemli olan işin gerçeğine inmek.  

Ergin ATAMAN

DERBİDE DE GÖRELİM

Erkek takımlarının başaramadığı görüntüyü kadınlar bu örnek davranışla verdiler. Bu güzelliğin örnek olup sahalara inmesini bekliyorum. Özellikle Beşiktaş-Fenerbahçe derbisinde kadınların ortaya koyduğu bu tablonun benzeri adımlar görmek istiyoruz.

İbrahim ÜZÜLMEZ

Yılın fotoğrafına övgü yağdı: Bu güzellik tüm sahalara insin

Sarı Melekler iki kupayla şampiyonluk pozu verdi

BİZİM SIRRIMIZ TEMİZ YÜREKLİ OYUNCULAR

2016-17 Sezonu Vestel Venüs Sultanlar Ligi şampiyonu Fenerbahçeli voleybolcular, dün medyanın karşısına çıktı. Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesisleri’ndeki medya gününde konuşan şube sorumlusuSelim Kosif, “Vakıf ve Eczacı’dan daha düşük bütçeli bir kadroyla oynadık. Yine de şampiyon olduk. Sırrımız çalışmak kadar, oyuncuların temiz yürekli insanlardan oluşmasıdır” dedi.

F.Bahçe’nin yıldızı Kim ise, oluşan dostluk fotoğrafının hâlâ etkisinde olduğunu belirterek, “Normalde gümüş alan sahayı terk ederdi. İlk kez G.Saray gitmedi ve birlikte fotoğraf çektirdik. Çok da güzel oldu” dedi.

YÜZÜ GÜZEL BİR TÜRK GENCİ NEDEN OLMASIN?

Kim Yeon Koung, “Başkan beni evlendirmek istiyor, ama hâlâ bekârım. Başkan, bir Türkle evlenmemi istiyor. Yüzü güzel bir Türk genci neden olmasın?”diyerek, espri yaptı.

AYNISINI  YAPARIM 

İtalyan Antrenör Marcello Abbondanza, “G.Saray şampiyon olursa aynı fotoğraf için ben de takımımı yanlarına götürürüm” dedi.


İlişkili Haberler