« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Böyle giderse seneye de şampiyon

BEŞİKTAŞ sanki kendi evindeydi... Tribünlerdeki binlerce siyah beyaz taraftar görüntüsü ister istemez şampiyonluk turuna hazır olduklarını takımlarına da hissettiriyordu.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Rüştü Reçber

Rüştü Reçber

Futbolun şakasının olmadığını en iyi bilen isimlerden biridir Şenol Hoca. Takımı hazırlayışı ve motivasyonuyla ön plana çıkmasıyla ustalaşan başarılı teknik adam dün her şeyin karşılığını aldı.

Takımı maçın başından itibaren sahaya koyduğu ağırlıkla şampiyonluğu hak ettiklerini taraflı tarafsız herkese gösterdi. Antep düşmemiş olsa bile dünkü Beşiktaş’ın elinden hiçbir takım kurtulamazdı. Biraz oyundan bahsedecek olursak güçlü ve istekli bir Oğuzhan gerçekten fark yaratıyor. Kaptanlığın verdiği sorumluluğun ne demek olduğunu dün gösterdi. Her geçen gün seyir zevki artıyor.

HOCA BÜYÜK BİR USTA

Bütün futbolcuların istekli oluşu zaten en önemli noktaydı. Güç ve kalite farkı da eklenince tartışmasız bir favori olarak karşımıza çıkıyor Beşiktaş.

Burada tabii ki aslan payı Şenol Hoca’nın. Bir takımı idare etmek kolay değildir. Ama hepsini performans olarak yukarıda tutabilmek başlı başına bir teknik adamlık ustalığıdır.

Şöyle bir gözümüzü kapatıp geriden günümüze kadar bakarsak az süre bulanların, oyuna girdikten sonraki performansları, sürekli oynayanların aynı seviyede kalabilmesi ve en önemlisi hır-gür çıkmadan bu işleyişin devam etmesi Şenol Hoca ve teknik heyetin başarısıdır.

Beşiktaş taraftarının desteği, yönetimin son derece doğru ve iyi bir şekilde hareket etmesi başarısının arkasındaki diğer etkenlerdi.

Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da iddia ediyorum, doğru transfer planlaması olursa, Şenol Hoca ile devam edilirse, yönetim ve taraftar bu çizgide olursa Beşiktaş seneye de şampiyon olur.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz