« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yağmur gibi

TRABZONSPOR her geçen hafta üstüne koya koya gidiyor. Biraz düşünüyorum ve anlam veremiyorum, “Bir teknik direktör takıma bu kadar katkı sağlar mı?” diye.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Bayram Aydın

Bayram AYDIN

Tabiki verebilir. Oynatamayana değil, oynatana bakacaksın. Ersun Yanal’ın en büyük özelliklerinden birisi rakip takımı iyi analiz etmek. Yanal nabza göre şerbet veriyor.
Dün akşam Avni Aker’de ne sağanak yağmur durdu, ne de sağanak halinde gelen goller. Böyle bir Trabzonspor’u izlemeyeli çok olmuştu. Futbol var, goller var, mücadele var ve en önemlisi izleyene zevk veren bir Trabzonspor var artık. Ama bunları görmeye gelen taraftar yok. Bu takım yalnız bırakılmaz.
Trabzonspor, Gençlerbirliği’ni sahadan sildi. Goller gerçekten izlemeye değerdi.


MAKİNE GİBİLER


Mehmet Ekici almış eline liderliği, hiç yorulmadan ve bıkmadan devam ediyor. Bosingwa bildiğiniz gibi. Hiç yorulmayacakmış gibi mücadele ediyor. Sefa kendine gelmiş. Cardozo’da işini layıkıyla yapınca, makinenin diğer dişlileri de tıkır tıkır çalışıyor. İkinci yarıda Trabzonspor kendini sıkmadı. Cardozo’nun gollerine şapka çıkartıyorum. Ben asıl hafta sonunu bekliyorum. Konya’daki Beşiktaş maçını iple çekiyorum. Hücum gücü yüksek iki takım karşılaşacak. Mükemmel bir maç izleyeceğimiz kesin.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.
Bunları da Beğenebilirsiniz