« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Özlemişiz doğrusu

TRABZONSPOR, kurduğu kadro ile gerçekten büyük iş yaptı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Bayram Aydın

Bayram AYDIN

Geçtiğimiz hafta Fenerbahçe karşısındaki taktik dün de aynıydı. Önce gol yemeyeceksin bulunca da kaçırmayacaksın. Bu kez oldu. Trabzonspor bulduğunu attı. Vahid Hoca yalnızca günü kurtarmaya çalışmıyor, geleceğin Trabzonspor’nu da kurmaya çalışıyor. Sabır gösterirsek galiba bu kez olacak. Tamam bu sezon fazla bir şey beklemiyoruz ama yine de umutluyuz.
Dün akşam Ukrayna’da gerçekten inanmış bir Trabzonspor vardı. Bir de kalesinde yine devleşen bir Onur vardı. Ne oldu?... Milli maçta hatalı goller yemiş. Ne yapalım yani her zaman dört dörtlük oynayacak hali yok ya. Yani hiç mi hakkı yok bu kadar üstüne gidildi Onur’un. Kardeşim, bu da insan. İhanet mi etti yani... Tabii ki onları da anlamak lazım. Fenerbahçe maçı var ve yapmaları gerekeni yaptılar da. O da dün akşam da gereğini yaptı ve cevabını da verdi. Vahid Hoca’yı da eleştirdik, hep bir şeyler istedi. İsteklerinin çoğunu yaptı. Takım neredeyse tamamen değişti. Ha Vahid Hoca’nın tüm istedikleri oldu mu, olmadı. Ama bu kez sıkılmadan seyredeceğimiz bir Trabzonspor oldu. Müjdeyi de vereyim, devre arasında da en az iki tane takviye var.
Şunu de belirtmek gerekir gerçek Trabzonspor’da bu değil. Bu takıma şu anki kadrodan katılacak en az üç beş futbolcu daha var. Trabzonspor dün akşam Avrupa’da nasıl oynanacağını gösterdi. Beraberlik golünü yiyene kadar, kendini rahatlatacak skoru da alabililerdi ama tecrübesizlik. Ne istediğini bilen Trabzonspor, sonuna kadar kovaladığı galibiyeti aldı. Özlemişiz doğrusu...

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.