« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kayseri'de acemiler mangası

SEZON başı olduğu için biraz hoşgörü ile bakmamız lazım. Ama adın ‘Trabzonspor’ ise ve şampiyonluğa oynuyorsan en azından biraz mücadele etmen gerekir.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Bayram Aydın

Bayram AYDIN

Özellikle ilk yarıda Trabzonspor hiçbir şey oynamadı. Tabii ki eksiklikler var, gelecek olanlar var ve zamana ihtiyaç var. Bunları kabul ediyorum. Ama dün akşam sahada olanların bir çoğu takviyeler yapıldıktan ve sakatlar iyileştikten sonra inanın yedek kulübesine bile giremezler.
Trabzonspor’un, daha doğrusu Vahid Hoca’nın öncelikle sol bek için çok acil bir alternatif bulması gerekir. Görüldü ki ne Musa, ne de İshak buraya bir çare olamayacak. Belki ukalalık olacak, belki Vahid Hoca’nın işine karışmak gibi olacak ama Yusuf orada oynarsa sorun giderilecek gibi...

AYAK UYDURAN YOK

ACEMİLER mangasına gelirsek... Dediğim gibi sezon başı ve her iki takım da sanki hazırlık maçı oynuyormuş gibi... Erciyesspor ilk yarıda biraz daha diri ve fizik olarak da iyi... Trabzonspor’da dün akşam ilk yarıda öne çıkan iki isim, birincisi klasik olacak ama yine Onur... İlk yarının tek pozisyonunda 27. dakikada nefis bir top çıkartarak kalitesini ortaya koydu. Diğeri ise yeni transfer Constant... Yalnızca terini değil, sahaya kanını bile akıttı ama ona ayak uyduran olmadı.

İYİ ALTERNATİF OLAMAZ...

Trabzonspor ikinci yarıya biraz daha hareketli başlıyor. Deniz 2 dakika içinde 2 gol kaçırıyor. Hadi birincisi neyse, arkası dönük vurdu ve top direkten döndü. Ama ikincisi... Kaçırmak dana zordu ve Deniz de zoru başardı. Bu tür maçlarda yani deplasmanlarda bunları yakaladıysan atacaksın ki kadrodaki yerini sağlamlaştırasın... Yoksa ilerleyen haftalarda iyi bir alternatif bile olamazsın. Dakikalar ilerledikçe her iki takım da risk alarak gelmeye başlayınca maç da maç olmaya başladı. Tek eksik goldü ama İlhan Parlak da direğe takıldı. Bana göre ikisi de 2 puan kaybetmedi, ikisi de 1’er puan kazandı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.
Bunları da Beğenebilirsiniz