Hatalar zinciri

TRABZONSPOR’da Ersun Yanal’ın gelişiyle başlayan yükseliş, istekli oyun, iyi mücadele ve coşku Beşiktaş maçıyla birlikte yok oldu.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Bayram Aydın

Bayram AYDIN

Varşova’da ilk beş dakika hırslı ve istekli oyun ama ondan sonrası deyim yerindeyse kötü bir oyun. Hata üstüne hata. Bir, Avrupa maçında bu kadar çok hata yaparsanız cezalandırılırsınız. Önce Salih, rakibine neredeyse asist yaptı ama hatasını topu çizgiden çıkartarak affettirdi. 23. dakikada yenen gol evlere şenlik. Kaleci Fatih ve Belkalem hariç tüm Trabzonsporlular, rakiplerinin nasıl gol atacağını izlediler.
Golden sonra da Trabzonspor bir türlü oyuna ağırlığını koyamadı. Bosingwa durgun, Mehmet üretken değil ve Yatabare ile Cardozo da doğal olarak etkisiz kalıyor.


TESELLİYLE DÖNDÜK


İkinci yarı başlarken de Trabzonspor’un hevesi, isteği yoktu. Varşova’nın ikinci golü gelince Trabzonspor biraz canlandı ama geç kalınmıştı. Trabzonspor iyi oynamadı ama hakem de ev sahibini resmen kolladı. Yatabare’nin nizami golünü vermeyerek geceye damgasını vurdu. O gol sayılsaydı daha en az 25 dakika vardı ve belki de yenilgi gelmeyebilirdi.
Dün akşamki Trabzonspor’un hiç tadı, tuzu yoktu. Tek tesellimiz ise Avrupa’ya devam ediyor olmamızdı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

İlişkili Haberler