« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Görüntü hiç iç açıcı değil

TRABZONSPOR, daha önce oynadığı hazırlık maçlarında ne tat verdi, ne de umut.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Bayram Aydın

Bayram AYDIN

Vahid hocanın talebeleri dün biraz dişini gösterince, beklenen Trabzonspor’u seyretmeye başladık diyordum ama ikinci yarıda tablo yine eskiye döndü. Son iki günde yapılan nokta transferlerle sezona iyi girecekleri kesin ama hazırlık maçlarındaki görüntü hiç de iç açıcı değildi. Neredeyse tüm Avrupa takımlarının peşinde koştuğu Cardozo tam isabet. İshak ise geleceğin transferi.
Yeni isimlerin tam olarak katılmasıyla çok sıkı, çok koşan, çok iyi mücadele eden ve hedefleri olan bir Trabzonspor izletmeye mecburlar. Çünkü, Trabzonspor bunu hak ediyor. Takımda önemli eksikler göze çarpıyor. Orta saha bomboş. Colman ve Özer şampiyonluğa oynayacak bir takım için yeterli değiller. Eğer Vahid hoca bu bölgeye de istediği gibi bir oyuncu bulursa, Trabzonspor’u seyretmek eziyet değil, büyük zevk olabilir.

ERKAN’IN ARDINDAN

Aslında yazı yazacak kafada değildim. İçimiz ve yüreğimiz yandı. Daha Süleyman Gültekin’in acısını unutamadan, şimdi de Erkan Koyuncu. Görünmez kaza diyeceğim ama değil. Kimin kusuru ve kabahati var bilemiyorum ama biz Erkan Koyuncu kardeşimizi kaybettik. Böylesine bir ölümü hiç haketmedi. Mekanın Cennet olsun güzel kardeşim.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz