GeriBayram AYDIN Al gülüm ver gülüm hedef Avrupa imiş
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Al gülüm ver gülüm hedef Avrupa imiş

Trabzonspor adeta bal yapmayan arı gibi. Dün akşam G.Birliği karşısında deplasmanda oynamasına rağmen ilk yarıda topla yüzde 70’lerin üzerinde.

Bu rakamı gören veya duyan Trabzonspor’un çok baskılı ve üstün oynadığını düşünür. Ama öyle değil. Tamam topla çok oynuyor ancak kendi sahasında al gülüm ver gülüm. Hiç hücum düşüncesi yok. Dolayısı ile pozisyonu da yok. Bakıyoruz kenarda Hami hoca adeta çılgına dönüyor. Hep ileriye gidin diyor ama nafile. Onlar çoktan ligi kafalarında bitirmiş ve antrenman yaptıklarını sanıyorlar. Trabzonspor’da hedefler hiç bitmezmiş. Şimdi ki hedef de Avrupa ya gitmekmiş. Avrupa’ya gitmek isteyen takım böyle oynamaz. Mücadele bile etmiyorsunuz ki...


İZLEDİLER


Hami hoca da maçtan önce, takımı teknik ve taktik olarak hazırladıklarını söyledi. Demek ki hazırlayamıyorsunuz hocam. G.Birliği az geliyor ama öz geliyor. Zaten Trabzonspor ceza sahasında ellerini kollarını sallayarak geziyorlar. Bunun neticesinde iki gol atıyor, yalnızca defans değil tüm Trabzonspor seyrediyor.


MAÇIN KIRILMA ANI

27. dakika Stancu’nun attığı gol. Stancu nasıl becerikli ise, Trabzonspor defansı da o kadar beceriksiz.


HAMİ HOCA ÇARESİZ


Trabzonspor’da o kadar çok kötü oynayan oyuncu var ki, Hami hoca ancak ilk başta Marin ve Erkan’da karar kılıyor. Aslında biraz da çaresiz. İmkan olsa da çoğunu değiştirebilse. Trabzonspor ikinci yarıda da yine topla çok oynuyor, aynı ilk yarıda ki gibi. Yani hiçbir üretkenlik yok. Üçüncü golü de yedikten sonra Trabzonspor’da olmayan direnç ile birlikte, morallerde, disiplinde yerlere düşüyor. Trabzonspor için söylenecek çok şey var ama sezon sonunu beklemek gerekir. Biraz zor olacak ama, bundan sonra kalan maçlar öncesinde Trabzonspor teknik heyetinin nasıl hücum edileceğini ve nasıl pozisyona girileceğini futbolcularına öğretmesi gerekir. Tabii ki öğrenmek isteyenlere.


MAÇIN ADAMI


İrfan Can Kahveci. Maçın gizli kahramanı gibiydi. Adeta yüreğini ortaya koydu.

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle