GeriFutbol UEFA Avrupa Ligi'nde 4. hafta heyecanı
MENÜ
  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
    0
    • Yazdır
    • A
      Yazı Tipi

UEFA Avrupa Ligi'nde 4. hafta heyecanı

UEFA Avrupa Ligi'nde 4. hafta heyecanı

UEFA Avrupa Ligi grup aşamasının dördüncü haftasında yarın 12 grupta 24 karşılaşma yapılacak. Türk takımlarından Akhisarspor, Beşiktaş ve Fenerbahçe gruplarındaki dördüncü maçlarına çıkacak.

Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki iki numaralı organizasyonunda, Türkiye'yi temsil eden takımlardan Fenerbahçe, D Grubu'nda Belçika'nın Anderlecht takımını saat 18.50'de konuk edecek.

Beşiktaş, I Grubu'nda bir başka Belçika temsilcisi Genk'e TSİ 20.55'te konuk olurken, Akhisarspor ise J Grubu'nda İspanya'nın Sevilla ekibini aynı saatte ağırlayacak.

Ligde 4. hafta maçlarının programı şöyle:

18.50 Fenerbahçe - Anderlecht (Belçika)

En Çok Oynanan Bahis
  • 635Fenerbahçe - Anderlecht
    31,75
    21533kez oynandı
Maç Sonucu Bahsini Seç

18.50 Astana (Kazakistan) - Jablonec (Çekya)

20.55 Rapid Wien (Avusturya) - Villarreal (İspanya)

20.55 Spartak Moskova (Rusya) - Rangers (İskoçya)

20.55 Lazio (İtalya) - Olympique Marsilya (Fransa)

20.55 Apollon (Kıbrıs Rum Kesimi) - Eintracht Frankfurt (Almanya)

20.55 Genk (Belçika) - Beşiktaş

En Çok Oynanan Bahis
  • 640Genk - Beşiktaş
    31,50
    15971kez oynandı
Maç Sonucu Bahsini Seç

20.55 Malmö (İsveç) - Sarpsborg (Norveç)

20.55 Akhisarspor - Sevilla (İspanya)

En Çok Oynanan Bahis
  • 636Akhisar Bld.G.Spor - Sevilla
    31,10
    9412kez oynandı
Maç Sonucu Bahsini Seç

20.55 Krasnodar (Rusya) - Standard Liege (Belçika)

20.55 Dinamo Kiev (Ukrayna) - Rennes (Fransa)

20.55 Vidi (Macaristan) - PAOK (Yunanistan)

20.55 BATE (Belarus) - Chelsea (İngiltere)

23.00 Ludogorets (Bulgaristan) - AEK Larnaka (Kıbrıs Rum Kesimi)

23.00 Bayer Leverkusen (Almanya) - Zürih (İsviçre)

23.00 Celtic (İskoçya) - Leipzig (Almanya)

23.00 Rosenborg (Norveç) - Salzburg (Avusturya)

23.00 Slavia Prag (Çekya) - Kopenhag (Danimarka)

23.00 Bordeaux (Fransa) - Zenit (Rusya)

23.00 Dinamo Zagreb (Hırvatistan) - Spartak Trnava (Slovakya)

23.00 Arsenal (İngiltere) - Sporting Lizbon (Portekiz)

23.00 Vorskla Poltava (Ukrayna) - Karabağ (Azerbaycan)

23.00 Olympiakos (Yunanistan) - Dudelange (Lüksemburg)

23.00 Real Betis (İspanya) - Milan (İtalya)

Günün en popüler iddaa tercihlerini incelemek için buraya tıklayın!

 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Spor dünyasında son 24 saatte neler yaşandı?İşte spor gündeminde son 24 saatte öne çıkan haberler... Spor turu (07.11.2018)

Yorumları Göster
Yorumları Gizle