« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Udoh gitti ama... Daha iyisi geliyor!

Bu hafta sonu NBA’de açığa çıkacak oyuncular belli olacak. F.Bahçe yönetimi de Udoh’un boşluğunu doldurmak üzere adım atacak. Yönetim, Udoh kalitesinde hatta daha iyi bir oyuncuyla anlaşmayı planlıyor.

Ahmet ERCANLAR
SON GÜNCELLEME

 

Fenerbahçe’de tribünlerin sevgilisi Ekpe Udoh’un kulübün yüksek teklifine karşın NBA’i tercih etmesi taraftarları üzdü.
Bir yandan da Udoh’un boşluğunun nasıl doldurulacağı merak ediliyor.

Konuyla ilgili yaptığımız araştırmada, Fenerbahçe’nin bu anlamda büyük sıkıntı çekmeyeceğini gördük. Çünkü sarı lacivertliler bu ayrılığı bekledikleri için hazırlıklarını yapmış durumdalar.

GUDURİC DE LİSTEDE
NBA’de 15 Temmuz’da sona erecek draft dönemi sonrası açığa çıkacak bir çok oyuncuyu gündemine alan sarı lacivertliler sert ve atletik bir ABD’li uzunu alabilmek için çalışmalara başladılar. Udoh’un NBA’e gidişinden dolayı kasasına 1 milyon Dolar koyan Fenerbahçe, bu parayı transferde kullanacak.

Ayrıca Bogdanovic’in ayrılması sonrası da planlamalar yapan Fenerbahçe, Kızılyıldız’ın genç yıldızı Guduric’i gündemine almış durumda. Guduric’i uzun vadeli bir yatırım olarak gören sarı lacivertliler bir de ABD’li kısa oyuncu alacaklar.

WANAMAKER BEKLENTİSİ
Wanamaker en büyük aday olarak görülse de tecrübeli ABD’li oyuncunun NBA’i beklemesi nedeniyle sarı lacivertliler bir süre daha adım atmayacak. Eğer Wanamaker, NBA’den kontrat alamazsa transfer edilecek.

Böylece toplamda 3 transfer daha yapacak olan sarı lacivertliler yeni sezon için kadrolarını oluşturmuş olacaklar.

 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler