« Hürriyet.com.tr
MENÜ

TÜRK YILDIZIN PEŞİNDE

Başakşehir'de gösterdiği performansla taraflı tarafsız herkesin takdirini kazanan Cengiz Ünder'in transferiyle en ciddi ilgilenen takımın Lille olduğu öğrenildi. Fransız temsilcisinin yeni teknik direktörü Bielsa'nın oyuncuyu uzun süredir takip ettiği ve Cengiz'in genç oyuncu listesinde olduğu ifade edildi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Futbol dünyasının en iyi teknik direktörlerinden biri olarak gösterilen ve genç oyuncuların gelişimine verdiği katkıyla bilinen Bielsa'nın genç oyuncu listesinde tanıdık bir isim var.

Başakşehir ve Milli Takımda gösterdiği performansla futbol kamuoyunun dikkatlerini üzerine çeken genç futbolcu için resmi teklif yapan Lille'e ilk aşamada ret cevabı verildi.

6 milyon Euro+bonus içeren ilk teklifi kabul etmeyen Başakşehir'in genç oyuncuyu 1 sene daha oynatıp daha ciddi rakamlara elden çıkartmak istediği ifade edildi. Milli futbolcunun da en azından 1 sene daha kalmak istediği öğrenilirken oyuncunun bu sezon da Lille tarafından izlenmeye devam edileceği aktarıldı.

Yeni sezonun sonunda gelen tekliflerin değerlendirilmeye alınacağı Cengiz Ünder'in bonservisinin 10 milyon Euro seviyelerini bulması bekleniyor.


Bunları da Beğenebilirsiniz