GeriFutbol Tuna isyan etti! 'Bu oyuncular yuhalanacak oyuncular değil'
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Tuna isyan etti! 'Bu oyuncular yuhalanacak oyuncular değil'

Tuna isyan etti! 'Bu oyuncular yuhalanacak oyuncular değil'

Göztepe teknik direktörü Tamer Tuna, Kasımpaşa’ya 2-0 kaybettikleri maçın ardından değerlendirmelerde bulundu. Tuna, üretkenlik anlamında iyi işler yaptıkları bu maçı gol atmadan bitirmenin kendilerini üzdüğünü söyledi.

Tuna, maçın hem ilk yarısına hem ikinci yarısına iyi başladıklarını ifade ederek, “İkinci yarının başlangıcıyla birlikte çok yoğun baskı kurduk, pozisyonlar da ürettik. 10 kişi kaldıktan sonra da pozisyonlar ürettik. Bugün yediğimiz goller maçın özetiydi. Bugüne kadar en yüksek oranlarda pozisyon üretkenliği sergiledik. Bu maçı gol atmadan bitirmek bizi üzdü. Avrupa’ya gitme hedefini taraftarımızın enerjisinden dolayı da çok istemiştik. Bu oyuncular yuhalanacak oyuncular değil, buna da inansınlar. Taraftarın gösterdiği tepkiler oyuncuları daha da büyütecek belki ama bu tepkiler daha yerinde olmalı. Her şeyden öte sevilen bir takımın taraftarının daha iyi şeyler gerçekleştireceğine inanıyorum” dedi.

“Başka bir galibiyetle telafi edebiliriz”

Avrupa şanslarının devam ettiğini de ifade eden Tuna, “7 maçın 4’ünde ev sahibi takım olarak oynayacağız. Her maçı kazanacak potansiyelimiz var ama kaybedebiliyoruz da. Bu rüyayı gerçekleştirebilmek için ele geçen fırsatı değerlendirmek istedik. Bu mağlubiyeti başka bir galibiyetle telafi edebiliriz” ifadelerini kullandı.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle