« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Tudor'dan futbolculara sert uyarı! Bu tablo...

Son yedi haftadır istikrarsız bir çizgide ilerleyen ve üst üste iki galibiyet alamayan G.Saray’da teknik direktör Tudor’un sabrı taştı. Hırvat çalıştırıcı oynadıkları futboldan memnun olsa da oyuncularını uyardı ve biraz daha gayret istedi.

Ali Naci KÜÇÜK
SON GÜNCELLEME

IGOR Tudor yönetiminde sadece bir kez üst üste iki galibiyet (Antalya ve G.Birliği maçları) alabilen Galatasaray, son 7 karşılaşmasından 3 galibiyet, 4 yenilgiyle ayrılırken istikrarsız bir tablo çizdi. Hırvat çalıştırıcı da futbolcularının dikkatini çekti. Gaziantep karşısında ortaya koydukları futboldan memnun olduklarını söyleyen Tudor, bugünkü Osmanlıspor maçı öncesinde takımına “Bu dengesiz tablo beni rahatsız ediyor, canımı sıkıyor. Bu tabloyu değiştirmeliyiz. Artık bir galibiyet bir mağlubiyet yok! Galibiyet serisi yapmalı ve sezonu öyle bitirmeliyiz” dedi. 

TATİL TEHLİKEDE!
ZİRAAT Türkiye Kupasında Fenerbahçe’nin elenmesi Galatasaray’ı da etkiledi. Sarı kırmızılılar, ezeli rakiplerinin elenmesi ile birlikte uzun bir tatil yapmak adına üçüncülük koltuğuna artık mecbur kaldı zira Aslan dördüncü olması halinde Avrupa Ligi’nde ön eleme oynayacak. Mevcut pozisyonda G.Saray Başakşehir kupayı alırsa iki, Atiker Konyaspor kupayı alırsa üç ön eleme oynayacak ve sezonu erken açmak zorunda kalıp tatil yapamayacak.

Bu nedenle Cim Bom Fenerbahçe’den üçüncülük koltuğunu almayı hedefliyor.