« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Transfer yasağına rağmen çalışmalar sürüyor...

TFF 1'inci Lig ekiplerinden Denizlispor'da FIFA'nın verdiği iki dönem transfer yasağı cezasını kaldırmak için çabalayan yönetim, cezanın kalkacağını düşünerek takviye çalışmalarını sürdürüyor.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Şu anda üç futbolcuya teklifte bulunduklarını açıklayan Futbol Şube Sorumlusu Ali Fırat, "Geçen sezonun devre arasını ve içinde bulunduğumuz transfer dönemini kapsayan cezamız, yeni sezonun devre arasında bitecek. Biz yasağın kalkacağına inanıyoruz. Ancak kalkmama ihtimalini düşünerek, görüştüğümüz futbolculara gerekirse devre arasına kadar oynayamayacaklarını söylüyoruz. Bu riski kabul edecek üç ismi renklerimize bağlayacağız" dedi.

İç transfer görüşmelerinin devam ettiğini sözlerine ekleyen Ali Fırat, "Moritz ve Yasin'le prensipte anlaştık. İş sadece imzaya kaldı. Sankoh, Cenk ve Anıl'la da görüşüp sözleşmelerini uzatmaya çalışacağız. Bir kaç oyuncu dışında fire vereceğimizi sanmıyorum" diye konuştu.

YEN SEZON FORMALARI TANITILDI
Bu arada yeşil siyahlı ekibin yeni sezondaki malzeme sponsoru Barex firmasının hazırladığı formalar Şemikler Tesisleri'nde tanıtıldı. Başkan Yardımcısı Taner Atilla, Asbaşkanlar Necip İrdem ve Ahmet Selvi ile Barex firması sahibi Batu İçten'in katıldığı basın toplantısında yeni sezon formalarını Veli Acar, Barış Örücü ve altyapıdan Erhan Güney tanıttı.


Bunları da Beğenebilirsiniz