GeriFutbol Trabzonspor'dan Olağanüstü Genel Kurul çağrısı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Trabzonspor'dan Olağanüstü Genel Kurul çağrısı

Trabzonspor'dan Olağanüstü Genel Kurul çağrısı

Trabzonspor Kulübü Genel Sekreteri Ömer Sağıroğlu, 1 Temmuzda gerçekleştirecekleri Olağanüstü Genel Kurul ile ilgili camiaya çağrıda bulundu, Kongremize katılma bulunan üyelerimizin tamamının gelmesini özellikle rica ediyoruz dedi.

Trabzonspor Kulübü Genel Sekreteri Ömer Sağıroğlu, kongreye 6 bin 153 üyenin katılım hakkı bulunduğunu belirterek, Taslak tüzüğün oylanacağı kongremize katılma bulunan üyelerimizin tamamının gelmesini özellikle rica ediyoruz. Çünkü bu kongre kulübümüzün geleceği açısından büyük önem arz ediyor.

Trabzonspor tarihi için önemli bir kongre gerçekleştirilecek. Yıllardır tartışılan, Dernekler Kanunu ve Medeni Kanuna uygun olmayan çok sayıda maddenin yer aldığı tüzüğümüzü hem yasalarımıza hem de günün şartlarına uygun hale getirerek bir taslak hazırladık. Bir süre önce resmi sitemizden yayınlayarak camiamızın bilgilerine sunduk. Gelen görüş ve önerileri de dikkate alarak revize ettik. Revize edilmiş halini de resmi sitemiz üzerinden yeniden yayınladık.

Süreci gayet şeffaf yürüttük. Artık sona geldik ve 1 Temmuz Pazar günü camiamızın onayına sunacağız. Tüzüğün hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum diye konuştu.

Sağıroğlu, taslak tüzüğün onaylanmasıyla birlikte Trabzonsporun daha demokratik ve daha şeffaf bir şekilde yönetileceğini de ifade etti.

En popüler Dünya Kupası bahislerini incelemek için buraya tıklayın!

Yorumları Göster
Yorumları Gizle