« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Trabzon maçı öncesi... Fener'de teknik direktör Volkan Demirel!

Hollanda’ya dönmek için gün sayan Advocaat, takımı Trabzonspor mücadelesine motive etmek hiçbir çaba harcamadı. Bu görevi üstlenen Volkan Demirel, arkadaşlarıyla toplantı üstüne toplantı yaparak maçın önemini anlattı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Dick Advocaat’ın aklı fikri Hollanda Milli Takımı’nda. Tecrübeli teknik adam, Trabzonspor maçıyla birlikte Fenerbahçe’ye veda etmeye hazırlanıyor. Ancak Advocaat’ın, bu karşılaşma için hiçbir özel çaba sarf etmediği ortaya çıktı.

KAZANMAMIZ ŞART
Hollandalı çalıştırıcı, yardımcılarıyla birlikte idmanları yaptırıp odasının yolunu tuttu. Öğrencilerini bu zorlu mücadeleye motive etmek için ne toplantı yaptı, ne de konuşma...

Bu durum, özellikle tecrübeli futbolcuların tepkisini çekti. Kaptan Volkan Demirel ipleri eline aldı, arkadaşlarıyla toplantı üstüne toplantı yaptı.

Deneyimli file bekçisi, “Taraftarımız önüne son kez çıkıyoruz. Onları sezon boyunca üzdük, en azından galibiyetle veda edelim. 3.’lük için de kazanmamız şart” ifadeleriyle arkadaşlarına karşılaşmanın kendileri açısından önemli olduğunu anlatmaya çalıştı.

MAÇ ÖNCESİ ŞOV VAR
Yönetim, Ülker Stadı’ndaki son maçta hem daha fazla taraftarı tribüne çekmek hem de futbolculara güzel bir atmosfer oluşturmak için güzel bir organizasyona imza atacak.

Euroleague’i kazanarak tarih yazan erkek basketbol takımı ile U21 Ligi’nde şampiyon olan futbol takımı için karşılaşma öncesi tören düzenlenecek. (Fanatik)


Bunları da Beğenebilirsiniz