« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Toprak yükselişini sürdürüyor

Superstock 1000 Avrupa Şampiyonası'nın İtalya’da düzenlenen üçüncü ayağı olan İmola’da, Red Bull sporcusu Toprak Razgatlıoğlu üçüncü oldu.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

İkinci sezonunu yaşadığı Superstock 1000’de kariyerindeki ilk zaferi geçen yarış yakalayan Razgatlıoğlu, Imola’daki üçüncülüğü ile 16 puanı hanesine yazdırdı. Toprak, bu sezonki üç yarışta 54 puan toplamayı başardı ve genel klasmanda ikinci sırada yer aldı.

Superstock 1000 Avrupa Şampiyonası'nın İtalya’da düzenlenen üçüncü ayağı olan İmola’da Red Bull sporcusu Toprak Razgatlıoğlu gelecek vaad eden bir sporcu olduğunu bir kez daha gösterdi. Imola’da üçüncülük elde etmeyi başaran milli motosikletçi Toprak Razgatlıoğlu, ikinci sezonunu yaşadığı Avrupa Superstock 1000 Şampiyonası'nda sezonun üçüncü yarışında 16 puanı hanesine yazdırdı.

Toprak yükselişini sürdürüyor

Yarışa altıncı sıradan başlayan Kawasaki Pucetti takımı sürücüsü Razgatlıoğlu, İtalya'da elde ettiği puanlarla birlikte genel klasmanda puanını 54’e yükseltti. Milli sporcu, genel klasmanda 70 puanlı Rinaldi’nin ardından ikinci sıraya yerleşti. Razgatlıoğlu, sezonun ilk yarışında Jerez’de dördüncü olurken Hollanda’da da birinci olmuştu.

Superstock 1000 Avrupa Şampiyonası’nda Toprak, sezonun dördüncü yarışında 28 Mayıs 2017 tarihinde İngiltere’de piste çıkacak.

 

 

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.