GeriFutbol TFF A Milli Takım Sorumlusu Selim Soydan: ‘Andorra maçı, bizim dönüm maçımızdı’
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

TFF A Milli Takım Sorumlusu Selim Soydan: ‘Andorra maçı, bizim dönüm maçımızdı’

TFF A Milli Takım Sorumlusu Selim Soydan: ‘Andorra maçı, bizim dönüm maçımızdı’

TFF A Milli Takım Sorumlusu Selim Soydan, 2020 Avrupa Şampiyonası elemelerinde 15 puan ve averajla liderliğe yükselen ay yıldızlı ekibin umutları artırdığını söyledi.

Soydan, önce Andorra maçına değinerek, “İlk yarı golü bulsaydık Moldova maçının neticesini alırdık. Ama Andorra oynatmamak için sahaya çıktı.  Bu maç her zaman hatırlanacak. Bu maç bizim dönüm noktamız oldu. 3 maç sonra da 10 maç sonra da şampiyonada oynadığımız sürece hep o maçı hatırlayacağız. Futbolda böyle maçlar daha çok olacak. Euro 2020’ye gideceğimize inanıyorum” dedi.

Şenol Güneş’in çok iyi bir takım kurduğunu belirten Soydan, “Çok kıymetli bir hocamız var. Dünyadaki hiçbir teknik direktör başarıyı satın alamaz. Başarı çok çalışarak ve emekler verilerek elde edilen bir şeydir.

BAŞKA MİLLİ TAKIM YOK

Güneş, 6 maçta 1 mağlubiyet almış bir takımın teknik direktörü. Elinde çok büyük para olsa dahi ‘Hadi git başarıyı al’ dediğinde alamazsın. Herkes bu takıma sahip çıkmalı” dedi. 

Güneş’in milli takım ve TFF’nin tartışmaların içine çekilmemesi konusundaki sözlerine de destek veren Soydan, “Çok doğru söylüyor. Sanki bugüne kadar 15 tane şampiyonaya gittik de böylesine vuruyoruz. O yüzden lütfen yapıcı olalım” şeklinde konuştu.

A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş'in, 4-0'lık Moldova galibiyeti sonrası açıklamalarını izliyoruz...

"2020 Avrupa Şampiyonası'na gitmek istiyoruz"A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Şenol Güneş, Moldova galibiyetinden sonra yaptığı açıklamada, "Gruba baktığımızda yerimizi olumsuz olarak görmüyoruz. İzlanda'yı yenseydik daha rahattık. Yolumuz devam ediyor, iyi durumdayız. İzlanda beraberliği veya galibiyeti olsa bitmişti" dedi.

iddaa'da en çok oynanan bahisleri kaçırmayın, incelemek için buraya tıklayın!

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle