GeriFutbol TFF 3. Lig'de yeni sezon heyecanı
Paylaş
  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
    0
    • Yazdır
    • A
      Yazı Tipi

TFF 3. Lig'de yeni sezon heyecanı

TFF 3. Lig'de yeni sezon heyecanı

TFF 3. Lig'de 2018-2019 sezonu, hafta sonunda oynanacak karşılaşmalarla başlayacak. 

TFF 3. Lig'de bu sezon 1. Grup'ta 17, 2 ve 3. gruplarda ise 18'er takım çift devreli lig usulüne göre mücadele edecek.

Gruplarında 1. sırayı alan takımlar, TFF 2. Lig'e yükselecek. Gruplarında 2, 3, 4 ve 5. sırayı alan ekipler, üst lige çıkacak son 3 takımın belirleneceği play-off müsabakalarına katılma hakkı kazanacak.

Ligde normal sezon müsabakaları sonunda 18 takımlı 2 grupta puan cetvelinin son 3 sırasında yer alan üçer takım, 17 takımlı 1. Grup'ta ise son 2'de yer alan 2 takım olmak üzere toplam 8 ekip bir sonraki sezon Bölgesel Amatör Lig'de yoluna devam edecek.

Ligin yeni takımları

Bölgesel Amatör Lig'de geçen sezon başarılı olan 9 takım, yeni sezonda 3. Lig'de yoluna devam edecek. 

Geçen yıl Bölgesel Amatör Lig'de oynayan Adıyaman 1954, Kırşehir Belediyespor, Fatsa Belediyespor, Şile Yıldızspor, Gebzespor, Serik Belediyespor, Nevşehirspor Belediyespor, Artvin Hopaspor ve Alibeyköyspor, yeni sezonda TFF 3. Lig'de mücadele edecek. 

İlk hafta programı

TFF 3. Lig'de yeni sezonun ilk hafta maçlarının programı şöyle: 

1. Grup

1 Eylül Cumartesi:

17.00 Şile Yıldızspor-Gebzespor (Stadı henüz açıklanmadı)
17.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Tire 1922 (Stadı henüz açıklanmadı)
17.00 Körfezspor-Artvin Hopaspor (Kocaeli Alparslan Türkeş)

2 Eylül Pazar:

16.00 Erzin Belediyespor-Kozan Belediyespor (Şehit Muhammet Oğuz Kılınç)
16.00 Hekimoğlu Trabzon-Silivrispor (Ahmet Suat Özyazıcı)
16.00 Batman Petrolspor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Batman 16 Mayıs)
16.00 Yomraspor-Nevşehir Belediyespor (Yomra İlçe)
16.30 Erbaaspor-Ergene Velimeşespor (Erbaa İlçe)

2. Grup

1 Eylül Cumartesi: 

17.00 Hüseyin Koçer İnşaat Çatalcaspor-Altındağ Belediyespor (Ziya Altınoğlu)
17.00 Bergama Belediyespor-Kızılcabölükspor (Bergama 14 Eylül)

2 Eylül Pazar:

16.00 Pazarspor-Osmaniyespor (Hopa)
16.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Karşıyaka (Van Atatürk)
16.00 Adıyaman 1954-Erokspor (Adıyaman Atatürk)
16.00 Elaziz Belediyespor-Kemerspor 2003 (Elazığ Atatürk)
16.00 Yeni Orduspor-Kırşehir Belediyespor (Ordu 19 Eylül)
16.30 Düzcespor-Ofspor (Düzce 18 Temmuz)
17.00 Sultanbeyli Belediyespor-Alibeyköyspor (Maltepe Hasan Polat)

3. Grup

1 Eylül Cumartesi:

17.00 Bağcılarspor-Turgutluspor (Esenler)
20.00 Kocaelispor-Fatsa Belediyespor (Kocaeli)

2 Eylül Pazar:

16.00 Bayburt İl Özel İdare-1461 Trabzon (Bayburt Genç Osman)
16.00 Cizrespor-Payasspor (Cizre İlçe)
16.30 Çorum Belediyespor-Muğlaspor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)
17.00 Karacabey Belediyespor-Ankara Adliyespor (Karacabey Mustafa Fehmi Gerçeker)
17.00 Serik Belediyespor-Halide Edip Adıvarspor (Serik İsmail Oğan)
20.00 Bucaspor-Anagold 24 Erzincanspor (Yeni Buca)
20.00 Diyarbekirspor-Gölcükspor (Seyrantepe Spor Kompleksi)

Günün en popüler iddaa tercihlerini incelemek için buraya tıklayın!


Yorumları Göster
Yorumları Gizle