Caner Efe
Taraftar Yazarı
Caner Efe
K. Karabükspor
Bartınlı olmasına karşın Karabükspor’u memleketinin takımı gibi benimseyen ve takip eden Caner Efe, kişisel bloğunda yazdıklarını Taraftarından ile Spor Arena’ya taşıyor. Efe Karabükspor’u taraftarın gözünden, taraftarın dilinden ve taraftar tutkusuyla kaleme alıyor.
Daha Fazlası
Tüm Yazıları

Yolumuz uzun yükümüz ağır

Mücadeleci yapısı ve karakteriyle herkesçe saygı duyulan Karabükspor’un bu mücadele üzerine dayalı fiziksel oyununu daha fazla sürdüremeyeceğini, alternatif bir oyun bulması gerektiğini geçtiğimiz haftalarda gerek doğrudan gerekse dolaylı olarak dile getirmiştim. Ancak Levent Hoca hala alternatif bir yol bulamadığı için eldeki oyuncuların performansından da her geçen gün birer birer kaybetmeye başladı.Yolumuz uzun Levent Hocam. Lakin unutmamak lazım ki yükümüz de bir o kadar ağır.

Devamını oku

Çok sakat var

Ligin son sırasında yer almasına rağmen mücadele gücü yüksek bir takım profiliyle öne çıkan Karabükspor’da sakatlıklar bir anda gelmeye başladı. Halihazırda dar bir kadro ve dar bir rotasyonla mücadele veren Karadeniz ekibinde maç içerisinde müdahaleye dayalı olmayan kas sakatlıkları neticesinde yaklaşık 4-5 oyuncu sakatlık yaşadı. Karabükspor’da alınan skordan ziyade yaşanan bu sakatlıklar ve bunların kas sakatlığı olması gelecek adına endişe verici bir durum olarak dikkat çekiyor.

Devamını oku