« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sow'dan Kadıköy itirafı: 'Rakipler artık...'

Fenerbahçe'nin sahasında Trabzonspor ile 1-1 berabere kaldığı maçta takımının tek golünü atan Sow, mücadele sonrasında önemli açıklamalarda bulundu.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

İşte Moussa Sow'un açıklamaları;
Sezon başından beri iyi bir görüntü sergileyemiyoruz. Trabzonspor maçında aynı durumu yansıttık Bütün sezon insanlara güzel bir imaj veremedik. Sahaya çıktığımızda moralimiz üst düzeyde değildi. Üzüntü sadece taraftarlar için değil bizim için de geçerli. Adanaspor maçında kazanmak istiyoruz. UEFA Avrupa Ligi'ne direk gitme ihtimalimiz var. Unutmak istediğimiz bir sezon dedi.

Fenerbahçe'nin Kadıköy'de kötü sonuçlar almasıyle ilgili soru üzerine Moussa Sow "Sebebini bilmiyorum. Her maçta, her antremanda elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Bence hepimiz bir birlik olamadık. Fenerbahçe'de eksik olan buydu. Takım bütünlüğünü sahaya yansıtamadık. Buraya gelen takımlar korkar, 2-3 pas yapamazdı. Çıktığımız maçlarda o baskı eksik. Rakipler, Kadıköy'de artık rahat oynuyorlar. Biz topu alınca hemen rakip üzerimize geliyor. Fenerbahçe bu konuda kendini geliştirmeli. Gelecek sezon farklı olmalı. Her sezon yeni bir şanstır. Artık yeni bir sayfa açacağız ve taraftarlara ihtiyacımız olacak" diyerek sözlerini bitirdi.


Bunları da Beğenebilirsiniz