« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Talisca ve Volkan'ın görüntüleri PFDK'da!

Beşiktaş-Fenerbahçe derbisinde gündeme oturan Talisca'nın el hareketi ve Volkan Demirel ile ilgili Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu görüntüleri inceleyecek.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME

Spor Toto Süper Lig'in 30.haftasında Vodafone Arena'da oynanan ve 1-1 sona eren Beşiktaş-Fenerbahçe derbisinin ardından Talisca ve Volkan Demirel ile ilgili Türkiye Futbol Federasyonu Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu inceleme başlattı.

Karşılaşmanın ilk yarısında yaşanan olayda Fenerbahçe kalesi önünde meydana gelen pozisyon sonrasında Beşiktaş’ın Brezilyalı yıldızı Talisca'nın, Volkan Demirel’e karşı yaptığı el hareketi gündeme oturmuştu. Sarı lacivertlilerin kaptanı Volkan Demirel'in de küfür ettiği iddia edilmiş ve her iki oyuncuya ceza verilip verilmeyeceği merak konusu olmuştu.

Derbinin gözlemci ve hakem raporlarını bekleyen PFDK medyada yer alan görüntüleri de inceleyerek Talisca'nın Disiplin Kurulu'na sevk edilip edilmeyeceğine karar verecek. Küfür ettiği iddia edilen Volkan Demirel'in de görüntülerini isteyen kurul, yaptığı incelemelerin ardından TFF Disiplin Talimatları'na göre kararını açıklayacak.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz