Spor Arena Son dakika: Fernandao için karar verildi!
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  13
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Son dakika: Fernandao için karar verildi!

Son dakika: Fernandao için karar verildi!

Tahkim Kurulu, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun 2 maç men cezası verdiği Fenerbahçeli futbolcu Fernandao'nun cezasını 1 maça indirdi.

Tahkim Kurulu, Fernandao hakkında flaş bir karar verdi! Beşiktaş derbisinde yaptığı gol sevinci nedeniyle PFDK'dan 2 maç ceza alan Fenerbahçe'nin golcüsünün cezası 1 maça indirildi.

Tahkim Kurulu'ndan yapılan açıklama şöyle:

"Fenerbahçe Futbol A.Ş.'nin, futbolcusu Jose Fernando Viana De Santana ile ilgili PFDK'nın 28.02.2018 tarih ve E.2017-2018/695 - K.2017-2018/815 sayılı kararına itirazı incelendi. Yapılan müzakere neticesinde;

- Fenerbahçe Futbol A.Ş.'nin, futbolcusu Jose Fernando Viana De Santana'nın taraftarlara yönelik hakareti nedeniyle verilen cezanın, futbolcunun eyleminin, "Sportmenliğe Aykırı Hareket" olarak değerlendirilmesi gerektiğinden; cezanın FDT 36/1-a ve 35/4 maddeleri uyarınca 1 resmi müsabaka men ve 13.000,00 TL para cezası şeklinde düzeltilerek onanmasına, oybirliği ile karar verilmiştir"

 

Premier Lig'de haftanın asisti Eden Hazard'dan!

Premier Lig'de haftanın asisti Eden Hazard'dan!Premier Lig’de 28. hafta sona ererken, birbirinden güzel asistler ön plana çıktı. S Sport tarafından en güzel 5 asist belirlenirken, listenin zirvesinde Chelsea’den Eden Hazard’ın, Willian’a yaptığı asist yer aldı.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle